Witam.
Czy ktoś z forum używa powiększającego wizjera DK-21m z D50/70.
Jak sprawuje się ten wynalazek i czy jest to sposób na niewielki
obraz jakie dają wizjery tych lustrzanek?
Czy ma jakiś zauważalny wpływ na jasność obrazu w wizjerze, oraz proszę o jakieś ogólne
uwagi-wnioski z jego użytkowania.
Zastanawiam się czy warto dać za niego około 100 zł.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami