Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38
  1. #21

    Domyślnie

    cały czas brakuje mi u Ciebie ramek mz. prace tracą, a fota bdb

  2. #22

    Domyślnie

    Piękny kwadracik i świetna tonacja .
    Pozdro. Wojtek

  3. #23

    Domyślnie

    Musze przyznać iż jak dla mnie rewelacja,kadr,obróbka na wielki +
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

  4. #24

    Domyślnie

    Ja już pisałem.....BDB. Daj tylko rame jakąś i na ściane
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #25

    Domyślnie

    Bardzo ładne.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja pewnie dziwny jestem ale dla mnie to ta fota krzyczy ....... Beeeeeeeee&Wuuuuuuuuu

  7. #27

    Domyślnie

    Świetny podłogowy motyw wynalazłeś .
    Super wszystko się w kadrze komponuje, wraz z tą specyficzną tonacją kolorystyczną .
    Bardzo fajna praca, tylko szkoda, że bez ramki .

  8. #28

    Domyślnie

    Pelen szacun za kadr no I ta Kwintesencja tytułu. Bardzo udana praca.
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

  9. #29

    Domyślnie

    Tak jak radzi harb, bardzo brakuje wykończenia pracy odpowiednią ramką, abyśmy mogli je podziwiać w warunkach prawie wystawowych, to naprawdę jest ważne.

    Cała kompozycja jest bardzo udana, i oczywiście podoba mi się bardzo.
    Artur_Romankiewicz F80+D200+M645Pro+EIZO L778

  10. #30

    Domyślnie

    Świetna fotografia. Harb już mnie uprzedził, ale to samo chciałem powiedziec... Ramka jest tutaj bardzo na miejscu
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •