cały czas brakuje mi u Ciebie ramek mz. prace tracą, a fota bdb![]()
Szukaj
cały czas brakuje mi u Ciebie ramek mz. prace tracą, a fota bdb![]()
Piękny kwadracik i świetna tonacja.
Pozdro. Wojtek
Musze przyznać iż jak dla mnie rewelacja,kadr,obróbka na wielki +![]()
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Ja już pisałem.....BDB. Daj tylko rame jakąś i na ściane
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Bardzo ładne.
Ja pewnie dziwny jestem ale dla mnie to ta fota krzyczy ....... Beeeeeeeee&Wuuuuuuuuu
Świetny podłogowy motyw wynalazłeś.
Super wszystko się w kadrze komponuje, wraz z tą specyficzną tonacją kolorystyczną.
Bardzo fajna praca, tylko szkoda, że bez ramki.
Pelen szacun za kadr no I ta Kwintesencja tytułu. Bardzo udana praca.
Pozdrawiam: Camrak
Down Under - the place to be!
Tak jak radzi harb, bardzo brakuje wykończenia pracy odpowiednią ramką, abyśmy mogli je podziwiać w warunkach prawie wystawowych, to naprawdę jest ważne.
Cała kompozycja jest bardzo udana, i oczywiście podoba mi się bardzo.
Artur_Romankiewicz F80+D200+M645Pro+EIZO L778
Świetna fotografia. Harb już mnie uprzedził, ale to samo chciałem powiedziec... Ramka jest tutaj bardzo na miejscu![]()
Skontaktuj się z nami