Kolejne piękne zdjęcie znacząco podnoszące poziom forum. Super.
Szukaj
Kolejne piękne zdjęcie znacząco podnoszące poziom forum. Super.
Gdzie Ty takie cudo znalazłeś, świetna fotografia.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Świetne!
Przyjemny kwadrat, jak miałbym marudzić to minimalnie mi burzy harmonię pierwszego planu ta ciemna kępa przy lewym brzegu kadru - no ale pewnie nie bardzo było jak inaczej kadrować. Tak czy siak bardzo ciekawie.
Nic dodać, nic ująć, ..... pełna zgoda, ........... to dobre zdjęcie jest.
Podłoga jest przepiękna, kadr tez, ale ja bym to mocniej obrobił.
Super!
bardzo na tak -bardzo duże wrażenie robi ta "lodowa, spękana ziemia".
Osobiście bym to zdjęcie obrabiał w b/w, bo kolor nie ma tu jakiegokolwiek znaczenia, ale i tak jest na prawdę dobrze
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Skontaktuj się z nami