Podczas zabawy z aparatem uległy przestawieniu /tzn. ktoś przestawił/ fabryczne predefiniowane parametry poszczególnych opcji ustawień balansu bieli. Chciałbym je przywrócić, lecz nie mogę nigdzie znaleźć /w instrukcji również nie ma/. Proszę o pomoc.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami