Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: SLAJDY DLA LAMY

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    Jak masz procesor ktory trzyma temerature to zadna filozofia.
    A nada sie grzalka akwarystyczna?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    213

    Domyślnie

    grzałka nie.. ale termostat z kaloryfera powiniem
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  3. #3
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez al
    grzałka nie.. ale termostat z kaloryfera powiniem
    Ale to taka super-wypasiona grzalka z regulacja temperatury... zreszta termostat tez mam
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  4. #4

    Domyślnie

    Dobra sloneczka, powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tym ramkowaniem? Jak wybiore slajd z labu to co zobacze? Kawalek filmu, tylko ze w pozytywie(tak jak stare, ruskie bajki na slajdach)? Na czym to rzucacie na sciane/przescieradlo(chodzi o sprzet)

    To tylo
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  5. #5

    Domyślnie

    Aby uprościć troszkę proces, tak aby nie trzeba było chodzić i płacić łatwiej podłączyć D70 do projektora? Wtedy pierwsze 14 punktów odpada i zostaje tylko "(..)a dalej to tylko rzutnik, piwo w reke i opad szczeki wspologladajacych."
    Pzdr
    lenek

  6. #6

    Domyślnie

    D70 + dobry rzutnik multmedialny to masz na te piersze 14 punktow na pare lat (jakies 4000+8000=12tys).

  7. #7

    Domyślnie

    A ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA GDZIE? Nie chce widzie plaskikowej syfry, zwlascza na scianie Syfrak tylko do komercji!
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Zamość | Lublin
    Posty
    103

    Domyślnie

    no zaraz zaraz, ale pokazy "slajdów" z D70 nie zastąpią slajdów robionych na analogu...


    pozdr

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •