A nada sie grzalka akwarystyczna?Zamieszczone przez gALL
![]()
Szukaj
A nada sie grzalka akwarystyczna?Zamieszczone przez gALL
![]()
grzałka nie.. ale termostat z kaloryfera powiniem![]()
Ale to taka super-wypasiona grzalka z regulacja temperatury... zreszta termostat tez mamZamieszczone przez al
![]()
Dobra sloneczka, powiedzcie mi jeszcze jak to jest z tym ramkowaniem? Jak wybiore slajd z labu to co zobacze? Kawalek filmu, tylko ze w pozytywie(tak jak stare, ruskie bajki na slajdach)? Na czym to rzucacie na sciane/przescieradlo(chodzi o sprzet)
To tylo![]()
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
Aby uprościć troszkę proces, tak aby nie trzeba było chodzić i płacić łatwiej podłączyć D70 do projektora? Wtedy pierwsze 14 punktów odpada i zostaje tylko "(..)a dalej to tylko rzutnik, piwo w reke i opad szczeki wspologladajacych."![]()
Pzdr
lenek
D70 + dobry rzutnik multmedialny to masz na te piersze 14 punktow na pare lat (jakies 4000+8000=12tys).
A ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA GDZIE? Nie chce widzie plaskikowej syfry, zwlascza na scianieSyfrak tylko do komercji!
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
no zaraz zaraz, ale pokazy "slajdów" z D70 nie zastąpią slajdów robionych na analogu...
pozdr
Skontaktuj się z nami