Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: SLAJDY DLA LAMY

  1. #11

    Domyślnie

    Chodzilo mi o cene wywolywania w procesie E-6
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  2. #12

    Domyślnie

    Około 18zł
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  3. #13

    Domyślnie

    Wolanie E-6 to roznie od 12 zl (nie polecam we Wroc takiego wolania) do 20 zl za rolke.

    Jest na grupie pl.rec.foto jeden czlowiek co wola po 15 zl za rolke przy 5 rolkach, warto.

  4. #14
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Hm... a co z wolaniem slajdow samemu .

  5. #15

    Domyślnie

    Pierwszy etap można samemu zrobić,wystarczy wywoływacz bw,gorzej z odbielaniem
    EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
    Insta : @pan_portrecik

  6. #16
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Leon13th
    Pierwszy etap można samemu zrobić,wystarczy wywoływacz bw,gorzej z odbielaniem
    Czytalem ze wywolywacze do papieru sie sprawdzja . A co do odbielania - heksacjanożelaziany :>

  7. #17

    Domyślnie

    ZACZYNACIE SCHODZI Z TEMATU, to raz. JESLI JUZ SCHODZICIE Z TEMATU to mowcie po ludzku, bo tez chce cos z tego wiedziec!
    2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S

  8. #18
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    idziesz do dobrego (DOBREGO!!!) labu gdzie wolania E-6 (slajdy)
    a jak to sprawdzić, czy lab jest dobry?

  9. #19
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Redskull
    ZACZYNACIE SCHODZI Z TEMATU, to raz. JESLI JUZ SCHODZICIE Z TEMATU to mowcie po ludzku, bo tez chce cos z tego wiedziec!
    Czego Ty od nas wymagasz... nie mam pojecia co to sa te zelazocostamy :P. Chodzi o to, ze w sumie mozna wywolac slajdy w zaciszu domowym, ale jest to raczej proces deczko skomplikowany... prawda?

  10. #20

    Domyślnie

    Jak masz procesor ktory trzyma temerature to zadna filozofia.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •