Chodzilo mi o cene wywolywania w procesie E-6
Szukaj
Chodzilo mi o cene wywolywania w procesie E-6
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
Około 18zł
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Wolanie E-6 to roznie od 12 zl (nie polecam we Wroc takiego wolania) do 20 zl za rolke.
Jest na grupie pl.rec.foto jeden czlowiek co wola po 15 zl za rolke przy 5 rolkach, warto.
Hm... a co z wolaniem slajdow samemu.
Pierwszy etap można samemu zrobić,wystarczy wywoływacz bw,gorzej z odbielaniem
EQ : Nikon F3 | Nikkor 50/1,5 AiS | F801 | Sony ILCE 7mkIII | Sony 55/1,8 | Sony 35/1,8 | Viltrox 24/1,8 | Canon 135/2,0 L |
Insta : @pan_portrecik
Czytalem ze wywolywacze do papieru sie sprawdzjaZamieszczone przez Leon13th
. A co do odbielania - heksacjanożelaziany :>
ZACZYNACIE SCHODZI Z TEMATU, to raz. JESLI JUZ SCHODZICIE Z TEMATU to mowcie po ludzku, bo tez chce cos z tego wiedziec!
2x D750 | 2x MB-D16 | SB-800 | SB-900 | N24-70/2.8 | N80-200/2.8 AF-S
a jak to sprawdzić, czy lab jest dobry?idziesz do dobrego (DOBREGO!!!) labu gdzie wolania E-6 (slajdy)
Czego Ty od nas wymagasz... nie mam pojecia co to sa te zelazocostamy :P. Chodzi o to, ze w sumie mozna wywolac slajdy w zaciszu domowym, ale jest to raczej proces deczko skomplikowany... prawda?Zamieszczone przez Redskull
Jak masz procesor ktory trzyma temerature to zadna filozofia.
Skontaktuj się z nami