Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Capture NX 2

  1. #1

    Domyślnie Capture NX 2

    Cześć,
    mam pytanie związane z wykorzystaniem karty graficznej do obróbki zdjęć.
    Czy program "capture nx2" wspiera technologię CUDA Nvida lub ATI Stream Technology?

    Pozwoliłoby to przenieść obciążenie procesora na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset jednostek strumieniowych w GPU i tym samym dość małym kosztem (kupno karty graficznej nvidia serii 8x00 lub ati 4x00 ) znacznie zwiększyć komfort pracy ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości.
    Nikon D90, Nikkor 18-105, Nikkor 50 1.8, Metz 48 AF-1, LowePro Nova 170.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wspiera. Wystarczylo spojrzec na liste ficzerow podawanych przed producenta.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Psiakrew gdzieś było ale już prawie koniec dnia a nie mogę się do tego dogrzebać.

    1. konwersja profilu stworzonego przy pomocy colorcheckera na profil czytany przez NX2
    2. gdzie te cholerne pliki z profilami w NX

    Klęcząc przed wami - nie bijcie
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plusfoto Zobacz posta
    Psiakrew gdzieś było ale już prawie koniec dnia a nie mogę się do tego dogrzebać.

    1. konwersja profilu stworzonego przy pomocy colorcheckera na profil czytany przez NX2
    2. gdzie te cholerne pliki z profilami w NX
    Ale co to Twoje pytanie ma wspolnego z tematem poruszanym w tym watku, oprocz tego, ze dotyczy NXa? Nie dosc, ze autor sie nie wysilil, i nie zatytulowal go np. "Nikon Capture i CUDA", to teraz jeszcze Ty dopisujesz pytania kompletnie z tym nie zwiazane. A potem sie wszyscy dziwia, ze czegos nie moga znalezc na forum (bo tresci wymieszane, tytuly zbyt ogolnikowe, itd.).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    stig OPR był zbędny bo świadom swojej bezsilności od razu przeprosiłem. Krzyżem leżał nie będę bo i tak tego nie zobaczysz. Natomiast zamiast tego nic nie wnoszącego postu jeśli wiesz gdzie to mogłeś napisać krótko i zwięźle - zajrzyj tu i tu.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plusfoto Zobacz posta
    stig OPR był zbędny bo świadom swojej bezsilności od razu przeprosiłem. Krzyżem leżał nie będę bo i tak tego nie zobaczysz.
    Ale nikt Ci nie sugeruje, ze masz to robic. Trzeba bylo po prostu zalozyc nowy watek na ten temat. Gdybys jeszcze nadal sensowny tytul, na pewno ktos z wiedza potrzebna by Tobie pomoc, szybciej by na to wpadl, niz teraz.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •