Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Nakarm mnie...

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    do mnie zdjęcie nie przemawia... nie wiem czy dziewczyna po prostu jest głodna czy spragniona męskości a może jest wampirem i chce mnie wyssać... nie wiem :P
    D780|17-35|35|50|85

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiesz... ale czy wiedzieć musisz?

    Jak dla mnie najlepsze foto jakie pokazałeś z tą dziewczyną

  4. #4

    Domyślnie

    Dziwne ale podoba się

  5. #5

    Domyślnie

    Aphex Twin "Come to daddy" normalnie. Coś w tym jest.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  6. #6

    Domyślnie

    Wreście coś, co do mnie przemiawia ! Bez Twojego opisu na zasadzie co autor miał na myśli, jak to było w poprzednich Twoich prezentacjach.
    Nawet w czarno-białej ( sprawdziłem to sobie ) wersji jak dla mnie broni się.
    Tytuł wg mnie do kitu.
    Ostatnio edytowane przez Kalmar ; 15-03-2010 o 18:59

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalmar Zobacz posta
    Wreście coś, co do mnie przemiawia ! Bez Twojego opisu na zasadzie co autor miał na myśli, jak to było w poprzednich Twoich prezentacjach.
    Nawet w czarno-białej ( sprawdziłem to sobie ) wersji jak dla mnie broni się.
    Tytuł wg mnie do kitu.
    tytuł taki bo ma głodny wzrok

  8. #8

    Domyślnie

    a do mnie nie przemawia. dla mnie jej wzrok oznacza "zaraz zemdleje".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •