Piękna zdjęcie Michale... świetna konwersja, ładne światełko![]()
Szukaj
Piękna zdjęcie Michale... świetna konwersja, ładne światełko![]()
Dobry klimat ,podoba się
Czarujące, świetny klimat uzyskałeś, ładnie obrobione
Jak dla mnie rewelacja,jest klimat,kadr super b&w poprawniepodoba mi sie
![]()
Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje
Skontaktuj się z nami