Close

Strona 194 z 223 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 931 do 1 940 z 2222
  1. #1931

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachmuszel Zobacz posta
    Gdzie kupił i za ile?
    Na alledrogo za całe 400PLN
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  2. #1932

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Dzisiaj przyszedł...stan miętowy, praktycznie jak nówka sztuka ze sklepu Radość jakbym kupił jakieś d5 czy A9
    Nie oddam nikomu
    Załącznik 27604
    Miętowy?
    Znaczy prostu z mennicy. Mint czyli igła

  3. #1933

  4. #1934

    Domyślnie

    Po co mi te tabelki?? Ja już jednego d200 mam, tylko, ze w połowie bez gum, kółeczko działa co 5 obrót itp. itd. Ale mimo wszystko bardzo chętnie robie nim nadal zdjęcia i daje mi mnóstwo frajdy. Jak żaden inny aparat. Wiele lustrzanek się przewaliło przez moje łapska, pełne klatki itp. Wiele bezluster i mimo jakiś pierwszych zauroczeń stwierdzam, że to nie to. Bo wcale to nie takie małe, szybkie itp. Dlatego stwierdziłem, ze taki d200 w zupełności do amatorskiego-rodzinnego pstrykania mi wystarczy. A tych różnic w iso, dr i innych na odbitkach 13x18 i tak nie dostrzegę. A, ze teraz można go dorwać za grosze to już w ogóle miodzio. D200 + zestaw fajnych obiektywów i dla amatora w zupełności styka. Nienawidzący różnicy to po co przepłacać? A do kieszeni kupię coś na prawdę małego czyli gr II i koniec. Kupujesz małe bezlustro i co z tego? Jak za chwilę, włącza się Mieciu i chcesz jasne szkła, a te niestety jak w lustrzankach są duże i ciężkie i z powrotem zestaw się robi mało mobilny. Także d200 forever and ever i proszę przeczytać jaki jest tytuł wątku i nie porównywać z d90 bo to przy d200 plastik fantastik
    Sorry za słowotok, ale musialem
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  5. #1935

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Miętowy?
    Znaczy prostu z mennicy. Mint czyli igła
    Nie czepiaj się, wiesz o co chodzilo
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

  6. #1936

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Miętowy?
    Znaczy prostu z mennicy. Mint czyli igła
    Miętowy czyli świeży, a patrząc na zdjęcie chciałoby się rzec, że świeżutki. @leighadams - gratuluję.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  7. #1937

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leighadams Zobacz posta
    Kupujesz małe bezlustro i co z tego? Jak za chwilę, włącza się Mieciu i chcesz jasne szkła, a te niestety jak w lustrzankach są duże i ciężkie i z powrotem zestaw się robi mało mobilny.
    Nie wiem jak Ty, ale ja kupuję małe bezlustro i mam małe bezlustro...

  8. #1938

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Nie wiem jak Ty, ale ja kupuję małe bezlustro i mam małe bezlustro...
    Ja rozumiem, że w każdym temacie trzeba nawracać na Panasonica, ale akurat nikt z obecnych w tym temacie nie używa D200 dla jakości zdjęć na wyższym iso, AFu, czy wielości i wagi... A jeżeli nie ogarniasz po co ktoś dziś wydaje 400 zł na D200 wyglądające jak z pudełka, to znaczy że nie powinieneś w ten temat zaglądać, albo przepić trochę kasy i skumać, że fotografowanie pewnymi aparatami sprawia przyjemność... Ot tak po prostu i nie ważne, że w tabelach wszystko inne jest lepsze...

  9. #1939

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja rozumiem, że w każdym temacie trzeba nawracać na Panasonica, ale akurat nikt z obecnych w tym temacie nie używa D200 dla jakości zdjęć na wyższym iso, AFu, czy wielości i wagi... A jeżeli nie ogarniasz po co ktoś dziś wydaje 400 zł na D200 wyglądające jak z pudełka, to znaczy że nie powinieneś w ten temat zaglądać, albo przepić trochę kasy i skumać, że fotografowanie pewnymi aparatami sprawia przyjemność... Ot tak po prostu i nie ważne, że w tabelach wszystko inne jest lepsze...
    Nie ja zacząłem temat małych bezluster. I ogarniam czemu ktoś wydaje 400 zł na D200- dla wspomnianego wcześniej Miecia. Bo frajdę z fotografowania to można mieć wszystkim- wszystko zależy tylko od osoby. Zajrzałem, i stwierdziłem, że lepiej było przepić Nic więcej

  10. #1940

    Domyślnie

    ehhh nikoniarz, wychodzi na to, że nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem, bo na pewno nie kupiłem go z potrzeby miecia.
    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    ... albo przepić trochę kasy i skumać, że fotografowanie pewnymi aparatami sprawia przyjemność... Ot tak po prostu i nie ważne, że w tabelach wszystko inne jest lepsze...
    zosiek wyjaśnił jednym zdaniem to o co mi chodziło...skumaj to.

    D200 mam już jakieś 7lat, przez ten czas miałem również: canona 5d, pentaxa k5, nikona d300, d700, d610, fuji x100, x100t, x-e1, x-e2, x-t1, sony a7 i a7II... Używałem również pożyczone d90, d7000 i d7100...
    Tak wiem, że z tych wszystkich aparatów d200 ma najprawdopodobniej najsłabszą matrycę itp. Ale co z tego??
    Fotografowanie D200 sprawia mi największą frajdę. Ot tyle. Dlatego jak się teraz trafiła okazja kupna go w takim stanie za 400zł, to nie zastanawiałem się ani sekundy.

    Co z tego, że d90 lepszy? Nawet jakby mi ktoś go zaoferował za 200zł to bym go nie kupił. Tak po prostu, bo trzymanie go w ręce i używanie to DLA MNIE żadna przyjemność...


    Fx?? Pewnie jakbym miał teraz kupować jakiegoś fx to nie kupiłbym ani a7 ani d610 mimo, że w tabelkach są najlepsze. Wziąłbym albo 5d, ewentualnie d700.
    Gdzie tu sens, gdzie logika, co nie?? A jednak

    Co do bezluster. Większość je kupuje bo mniejsze i lżejsze. Z tych samych względów też miałem ww. sprzęty. Ale po czasie, jak zawsze się okazuje, że dokupujesz stałeczki f/1.4 i się robi znowu ciężko i mało mobilnie. Pewnie nadal jest lżej niż w przypadku dslrów, ale nie jest to sprzęt, który włożysz do kieszeni, tylko znowu trzeba mieć jakąś torbę itp.

    Dlatego stwierdziłem, że DLA MNIE najlepszą opcją jest D200 + GRII do kieszeni i tyle...


    Czy do takich zdjęć potrzebuję coś więcej? Czy na odbitce <A4, będzie widać, aż tak bardzo, że to zdjęcie zostało zrobione d200 a nie d90 z lepszą matrycą?


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CCD_2559-1.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,65 MB
ID:	27622

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CCD_2572-3.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	1,37 MB
ID:	27623
    x70|x-pro2+xf16+xf23+xf56+xf90

Strona 194 z 223 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •