Close

Strona 221 z 223 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 201 do 2 210 z 2222
  1. #2201

    Domyślnie

    U mnie wszystkie baterie EN-EL 3e mają zerowy licznik zużycia mimo, że niektóre mają ponad 17 lat. Chyba coś nie tak z tym licznikiem.

  2. #2202
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Mam D200 i oryginalna bateria nadal jest na 0. Ten typ tak ma
    Nie mam pojęcia ile bym na tej baterii zrobił, bo od lat nie używam tego aparatu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #2203

    Domyślnie

    Dzięki za poprzednie odpowiedzi - troche rozjaśniły mi sytuację. A teraz pytanie z innej beczki -da się fotografować na samowyzwalaczu przy podniesionym lustrze ???? Bo te dwie opcje sa rozdzielone - chodzi o statyw i dłuższe czasy. Będe musiał kupić pilot ?

  4. #2204

    Domyślnie

    Niestety tak. Co prawda migawka będzie wyzwolona automatycznie przy podniesionym lustrze, ale trzeba czekać aż 30 sekund.

  5. #2205

    Domyślnie

    Mam d200, nawet mam trzy d200 , bardzo lubię obrazek z tego aparatu, dlatego też szykuję go w tym roku na wyjazd w Pieniny, oczywiście z obiektywami z epoki .
    Gdy ten model był nowością pracowałem nim, zrobione ok 270 tyś klatek, nigdy nawet się nie zająknął, gumy odpadły i działał dalej . zmieniając aparaty znów mi się "go zachciało" i kupiony pierwszy, drugi kupiłem dla syna mając nadzieję, że się zniechęci do foto, niestety dziś fotografuje głównie enduro.
    Trzeci, to przypadek, zgodnie z trendem "ekologia" dzieci znajomej chciały oddać go na elektro śmieci, na szczęście byłem w odpowiednim momencie i odpowiednim miejscu, dziś go zabrałem na spacer dl małego testu z obiektywami, które zabiorę na wyjazd, efekty testów poniżej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0021.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	1,07 MB
ID:	72530
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0025.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	1,43 MB
ID:	72531
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0032.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	1,50 MB
ID:	72532
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0033.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	1,30 MB
ID:	72533
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0037.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	1,66 MB
ID:	72534
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #2206

    Domyślnie

    Dla mnie największa zaletą D200 był fakt, ze podarowało body do stworzenia Fuji s5
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  7. #2207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Dla mnie największa zaletą D200 był fakt, ze podarowało body do stworzenia Fuji s5
    bo PONOĆ lepiej gumy miał przyklejone
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #2208

    Domyślnie

    D200 ciągle robi zdjęcia. Fajny rower, też lubię trekingi na 700c.

  9. #2209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    bo PONOĆ lepiej gumy miał przyklejone
    Fakt. Nie odlazły jeszcze. A aparat kupiłem jako jeden z pierwszych w kraju (miałem s2 i s3). Jest u mnie nadal i po wymianie migawki ma zapewnione dożywocie.
    Zdarzyło mi się kiedyś poprawiać robotę po kimś, kto robił D200 i nie ogarnął zakresu tonalnego (architektura, biało dość, półtony zniknęły). Miałem na wzór jego zdjęcia i jednak detal w D200 bił Fuji na głowę. Coś za coś.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #2210

    Domyślnie

    Fuji miał swoją matrycę, bardzo dobrą matrycę, niestety zaprzestali pracy nad nią
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 221 z 223 PierwszyPierwszy ... 121171211219220221222223 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •