Close

Strona 4 z 223 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2222
  1. #31

    Domyślnie

    Wg mnie rewelacyjna puszka za stosunkowo śmieszne pieniądze obecnie pewnie że wolał bym żeby to był FX a nie DX ale wtedy nie mógłbym do niego wpinać S10-20 którą uwielbiam a po za tym puszka w której się zakochałem od pierwszego zdjęcia - wg mnie świetnie obrazuje i ogólnie obsługuje się to to bardzo miło wymienię dopiero jak będę odczuwał mega potrzebę posiadania drugiej FX'owej puszki a i tak gdybym miał dużo kasy to kupił bym tą drugą puszkę FX a D200 sobie zostawił masę plusów już tutaj wymieniono więc szkoda to powielać
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  2. #32

    Domyślnie

    Rewelacyjnie oddaje kolor skóry, generalnie dobry AWB
    Trzy puszki i kilka szkiełek - ot takie tam

  3. #33

    Domyślnie

    Wątek jakby na 31 października idealny
    Miałem 2 sztuki D200, choć trochę krótko. Jak doskonały to aparat niech świadczy to, że przetrwał w prawie nie zmienionej formie do dziś nosząc jakieś dziwne oznaczenia D300 albo D700.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #34

    Domyślnie

    nie posiadam co prawda d200, a jego brata bliźniaka spod znaku Fuji, ale również mogę bardzo pochwalić solidność wykonania, działanie AF oraz fakt, że wszystko co potrzebne przy fotografowaniu jest pod którymś palcem dostępne
    gumy odłażące przegrywają w starciu z najzwyklejszym butaprenem

  5. #35

    Domyślnie

    A ja będę oryginalny i powiem, że iso 800, które pięknie szumi.. a zdjęcia niczym z analoga!
    No i to piękne iso 100 ahh
    aparat + kit www.korzewa.com

  6. #36

    Domyślnie

    Przesiadałem sie z Olympusa E-300, miał byc C40D ale jakoś tak wyszło,że dorwałem d200 po dobrej cenie.
    I jestem w pełni zadowolony !!!
    B.dobry AF, suber balans bieli i ładne kolory z puszki.
    Tylko ta prądożerność przeraża, ale i tak jest SUPER

  7. #37

    Domyślnie

    Jedyne co naprawdę mi się nie podoba w d200 to niskie używalne ISO, reszta super, wszstko super. Praca tym aparatem to sama przyjemność, mój niestety jest już w wątpliwym stanie, ale najważniejsze, że robi zdjęcia i jeszcze długo będzie robił. Sprzedać nie sprzedam bo i tak go nikt nie kupi, no chyna za za kaste browara . A cena dzisiaj za przyzwoitą używkę z niskim przebiegiem jest rzeczywiście niska i jak ktoś się zastanawia nad tym aparatem to mogę go śmiało polecić. Zresztą po wątku widać, że nie tylko ja. Pozdrawiam.

  8. #38

    Domyślnie

    To i ja się przyłącze do zachwytów nad tym modelem, mam go ponad dwa lata i oprócz szumów powyżej 400ISO złego słowa
    na niego nie powiem. Użytkuję go w trudnych warunkach, zaliczył "glebe" i nadal funkcjonuje bardzo dobrze (nawet gumy są całe).

    pozdrawiam
    Nikon D300, D80, F80

  9. #39

    Domyślnie

    co tu duzo mowic.. I <3 D200
    D200, T17-50, N100 2.8MF, SB-24

  10. #40

    Domyślnie

    Ja powiem jedno:
    - nie ma lepszego body od D200
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

Strona 4 z 223 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •