Close

Strona 94 z 223 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144194 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 2222
  1. #931

    Domyślnie

    co ja mam się odzywać, dopiero docieram puszkę 236 000
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #932
    Oszczędny w słowach Awatar Vim
    Dołączył
    01 2006
    Miasto
    Poznań i okolice
    Posty
    80

    Domyślnie

    święte słowa, do przekręcenia licznika jeszcze trochę zostało
    czy z takim przebiegiem coś się dzieje z puszką ? poza odpadającymi gumami..
    3 x NIKON
    POZDRAWIAM - Michał

  3. #933

    Domyślnie

    w zasadzie nic, czasem trzeba tylko silikonu użyć, a gumy cały czas te same
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #934

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    A mój ma dopiero 16500 klatek i niestety, ale będę musiał go oddać w tzw. dobre ręce

    Super pucha - bez dwóch zdań.
    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    To nawet go nie poznałeś, mając taki przebieg i już się pozbywasz
    Życie ...

    Muszę z pół roku przeczekać z jakimś tańszym body, a potem poszukać ponownie D200 .

    Martwię się tylko, że tak zadbanego egzemplarza już nie znajdę

    Robię co mogę, może uda mi się zatrzymać.

  5. #935

    Domyślnie

    Szuwar nie bądź ..... i go nie sprzedawaj, nie weźmiesz za niego dużo, kasa Ci pójdzie, potem i tak będziesz musiał na niego skołować pieniądze a już takiego samego nie dostaniesz. Najprościej jak jest w życiu pod górkę coś sprzedać i dziure załatać, to żadna sztuka pozbyć się sprzętu. Dobrze ci radzę, żebyś sie miał nawet zapożyczyć - lepsze to niż sprzedawanie sprzętu "na chwilę" żeby stanąć na nogi.
    ;]

  6. #936

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    Szuwar nie bądź ..... i go nie sprzedawaj, nie weźmiesz za niego dużo, kasa Ci pójdzie, potem i tak będziesz musiał na niego skołować pieniądze a już takiego samego nie dostaniesz. Najprościej jak jest w życiu pod górkę coś sprzedać i dziure załatać, to żadna sztuka pozbyć się sprzętu. Dobrze ci radzę, żebyś sie miał nawet zapożyczyć - lepsze to niż sprzedawanie sprzętu "na chwilę" żeby stanąć na nogi.
    Święte słowa, ja też miałem kryzys, teraz jestem w podobnej sytuacji. Chciałem sprzedać S5 i co.... wezmę 1500zł zapcham dziurę w domu i co??? A może będzie tak, że na druga już nie uzbieram.....
    Przemyśl to.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  7. #937

    Domyślnie

    Czytam tutaj o tych przebiegach migawki i mi aż ulżyło, ja mam ledwie rozgrzewkę, ~80 tys na liczniku Na aukcji widziałem D2x z przebiegiem 317 tys Czy migawki w obu mogą "gwarantować" zbliżoną trwałość ?
    D7000 + N18-105vr + 35/1.8G + Sunpak Pz42x + MeiKe Fc-100

  8. #938

    Domyślnie

    Nie. W D200 producent deklaruje, ze testowal przebiegi rzedu 100k klapniec, a w D2x 300k klapniec. Nikon nie gwarantuje przebiegow migawki!!! Pisze tylko, ze testowal na okreslonej liczbie wyzwolen.
    Wiele osob mowi, ze przebiegi ich puszek sa zdecyfowanie wieksze, niz te testowane przez Nikon-a.
    Pozdr.
    P.s. Mozna znalezc wiele wpisow, np. na Allegro, ze producent gwarantuje okreslona liczbe klapniec dla konkretnego modelu aparatu. Nie jest to prawda.
    Ostatnio edytowane przez stachmuszel ; 07-01-2012 o 14:41
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #939

    Domyślnie

    Pełen wątpliwości zleciłem wydruk 100x70cm. Właśnie przyszedł i chociaż nie mam porównania z innym , to czapa z głowy - zupełnie inna jakość niż oglądanie na monitorze Pomijam, że gdyby ludzie oglądali więcej wydruków, połowa onanizmu sprzętowego by zniknęła.

  10. #940

    Domyślnie

    naprawdę nie miałeś się czego bać, jak te formaty już robiłem z d100 (6mpix) fakt, że jak wiszą przy odbitkach z d200 można dopatrzeć się różnic (ale trzeba chcieć) najfajniejsze jest to, że szumy nawet przy iso 1000 są jakoś mało zauważalne, a obiektyw ze średniej półki nagle ładnie ostrzy i rysuje
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 94 z 223 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144194 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •