Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Dokąd...

  1. #11

    Domyślnie

    dla mnie świetne, specyficzny układ świateł spowodował takie świecenie tego zdjęcia, jest tutaj dużo bieli i światła przebijającego się przez chmury trudno żeby matryca nie pracowała na granicy pojemności

  2. #12

    Domyślnie

    Zapodam kolor. Może bardziej się spodoba . Na BW dzisiaj już nie mam siły .



  3. #13
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Chyba jednak niebo nieco przesadzone.


    Edit: Zmieniam zdanie w kolorze niebo super, w ogóle jak dla mnie kolor zancznie lepszy od BW.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  4. #14

    Domyślnie

    tak zdecydowanie lepiej!
    obróbka nieba nie jest taka agresywna tylko subtelna, a to działa na plus MZ.
    kolor to dobre zdjęcie

  5. #15

    Domyślnie

    Kadr jak najbardziej OK, ale oglądam na lapku więc co do obróbki się nie wypowiem. Niebo masz ekstra, szkoda,że promienie słońca bardziej się nie przebiły. Spróbuj jeszcze powalczyć z obróbką
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  6. #16

    Domyślnie

    Druga wersja lepsza imho jedynka wyszła jakoś dziwnie sztucznie, trochę pojeździłeś suwaczkami

  7. #17
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    A czy mogę prosić czystą zrzutkę z rawa? Oczywiście nie musisz się zgadzać, zrozumiem bo sam tego nie lubię robić hehe.

  8. #18

    Domyślnie

    Noc ciemna ,a tu...o "mamma mija"...mija w kolorze....OK,szału niet....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  9. #19

    Domyślnie

    Bardzo fajne.
    BW pozwala stosować znacznie większe kontrasty i te są tutaj, jak dla mnie, ok.

  10. #20
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    ... Taki lekki eksperyment, ale jak widać nieudany .
    Ad bw. Nie to, ze nieudany co zaskakujacy. Tego typu zdjecia to tutaj zazwyczaj maja smugi na niebie i kisiel na dole. A tu niebo w zupelnie odmienny sposob wspolgra z dolem. Jak dla mnie warto byloby tylko miejscami wygasic lekko niebo i byloby cycus.
    Zdecydowanie jestem za bw.

    Kombinujesz, szukasz, w ciekawy sposob. I za to naleza Ci sie brawa.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •