Miałem w rękach EP2. Bardzo solidna maszynka. IMHO bdb ISO nawet 2000.
Nie spodziewałem się tego bo moim zdaniem EP1 miał gorsze.
Filmuje dużo lepiej niż moja kamerka Canon HV20. Na Canonie w ciemnym pokoju mam spory szum w Olku nic takiego się nie dzieje.
Poniżej dwa filmiki. Pierwszy był nagrywany naprawdę w bardzo trudnych warunkach czego na filmie nie widać.
1. http://www.youtube.com/watch?v=Xob-klIobe8
2. http://www.youtube.com/watch?v=pYvSahDBXnw
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami