Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Asseco Prokom Gdynia - Unicaja Malaga (Awans mimo porażki)

    Meczyk całkiem niezły, emocji sporo, szkoda tylko, że Prokom w drugiej połowie odpuścił i w konsekwencji przegrał spotkanie. Ale awans jest nasz i to najważniejsze. Pozdro wiadomo dla kogo.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    Dobra robota, widzę, że coraz bardziej "czujesz" kosza

  3. #3

    Domyślnie

    Masz przepiękne kolorki... Mi coś szalały dzisiaj. No i wykończyłeś mnie Anią*P. Gdzie ja durny oczy miałem... PRZEGAPIŁEM... 11 MI TEŻ STRASZNIE LEŻY.

    Pozdrawiam
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  4. #4

    Domyślnie

    Na pierwszych 5 zdjęciach masz chyba coś nie teges z kolorami. Świetna 7,11 i Ania na 16. Z tego meczu zdecydowanie bardziej podchodzą mi zdjęcia Boleczka

  5. #5

    Domyślnie

    Faktycznie BW na niektórych jest wręcz dziwny. 12 i 14 najlepsze moim skromnym zdaniem

  6. #6

    Domyślnie

    Ha... dzis oglądam na przyzwoitym monitorze Twoje zdjęcia i moje... No i fakt. Na lapie Twoje wygladały lepiej od moich, ale już*na skalibrowanym jest ciut inaczej... Magia ekranów... Ale i tak Ci Ani zazdroszczę...
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

  7. #7

    Domyślnie

    Kurcze, każdy mówi mi co innego na temat WB a dokładając do tego, że ja jeszcze co innego widzę to mi się burdel w głowie zrobił. Ślepy jestem i tyle, bo na lapku i na kompie widzę dokładnie to samo. Dzisiaj idę na Trefl Sopot więc tam powalczę i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    NORTHPHOTO.PL // PROFIL NA FACEBOOK'U // BLOG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •