Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Ż

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Fajne fotki, dla mnie też 3 naj!
    Podepnę się pod Zbysiora co do namiarów na ten wigwam
    POZDRAWIAM!
    Z8 + różne klamoty

  2. #2

    Domyślnie

    To ten namiot: KLIK

    Na alledrogo też są podobne ale dużo droższe.

  3. #3

    Domyślnie

    Świetna sprawa.Wybiorę 1 i 3.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzisiaj 7h w namiocie niestety kompletnie nie udane. Zleciało sie koło setki jak juz sie pakowałem do auta, widać, ze śpia na tych mokradłach. Bedzie trzeba przekimać z nimi ale to po niedzieli

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za namiar.
    Spanie na krześle tylko pozazdrościć.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  6. #6

    Domyślnie

    Najbardziej podchodzi mi jedynka, bardzo lubię takie oświetlenie na fotach przyrodniczych. Nie było takiego na trójce, a szkoda Ogólnie wszystkie mogłyby być ostrzejsze po zmniejszeniu.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  7. #7

    Domyślnie

    Zawsze bardzo delikatnie wyostrzam, bo widze potem szum

  8. #8

    Domyślnie

    Ślyczne zdjęcia kolego sebaok, ale ten avatarek to chyba pora już zmienić
    D300, D70, N18-70, N70-300G, N80-400VR, S50/2.8 MACRO, S10-20/4-5.6, SB600
    http://www.fotoprzyroda.pl/
    Michał Vogelgesang

  9. #9

    Domyślnie

    To są pisanki kolego michalv

  10. #10

    Domyślnie

    Jak na zdjęcia,same w sobie,ładnie.Podoba mi się 1.,tam jest najładniejsze światło i kolory.Reszta jakaś taka szara i ciemna...może nawet nieostra (choć to może pióra tak wygladają).

    Jednak jak na zdjęcia do zrobienia których trzeba siedzieć i garbić się we worku 10 h,(przez co po 3 latach będziesz wyglądał jak kulfon) -szału nie ma.Ale ładne.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •