Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Justyna cd.

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    wow!! 2 i 4 piekne (bardzo ładna modelka)
    na 3 jakas taka dziwna mina
    d50, 18-55 DX + coolpix 4100 na zapas
    www.mielczarek.com.pl

  3. #3
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 792

    Domyślnie

    andy w studiu - to twoje inne oblicze niz plener i widać, że tu sie chyba lepiej czujesz.
    Zdjęcia b.dobre - najlepsze 1,4,3,2
    2 ostatnie bo mniej korzystny skrót ciała (szczególnie nóg). Ale za to najwięcej z pomysłowego tła.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #4
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Siedzę pokornie bo ten poziom fotografii jest i na zawsze będzie dla mnie kompletnie niedostępny...

  5. #5

    Domyślnie

    2,3,4 po prostu ładne i już, pozazdrościc modelki, zachowuje się cudownie "niezawodowo" ale to tylko dodaje jej uroku.

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo ładne, szczególnie 2 i 4

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  7. #7

    Domyślnie

    Zdjęcia są bardzo fajne zarówno pod względem technicznym jak estetycznym i miłe dla oka. Ale jeśli chodzi o moje wewnętrzne odczucia, to kojarzą mi się z...........jakby to ująć, żebyś specjalnie nie brał tego to do siebie.......z ćwiczenia szkolnymi z zakresu fotografii studyjnej. Brak jest tego czegoś w tych zdjęciach, pomimo, że są właśnie ładne, estetyczne i techniczne dobre.

  8. #8

    Domyślnie

    Mam podobne odczucia jak freefly. Za duzo widac tu staran o poprawnosc; kompozycji, swiatla, itd., a ucieka gdzies "smaczek". Niby dobre, ale czegos mi jednak brakuje. Jakiegos akcentu chyba, bo 4 zdjecia, na ktorych widac tylko biala tkanine i polnaga kobiete w niezbyt wyszukanych pozycjach -- nieco nudza...
    Po raz kolejny tez twarze niezbyt prawidlowo wygladzone. Jest znacznie lepiej niz w poprzednich, ale to jeszcze nie to... Na trojce nie podoba mi sie twarz, i jej lewa reka po skrocie -- bardzo niekorzystne ujecie. Poteguje to obraz, jak mniemam jeszcze nie do konca rozwinietego ciala.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  9. #9

    Domyślnie

    freefly i stig jako niestrudzeni poszukiwacze sie wypowiedzieli ja powiem tak bo moge idz w plener chce zobaczyc jak najlpsi pracuja w plenerze
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #10

    Cool

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Za duzo widac tu staran o poprawnosc; kompozycji, swiatla, itd., a ucieka gdzies "smaczek". Niby dobre, ale czegos mi jednak brakuje. Jakiegos akcentu chyba, bo 4 zdjecia, na ktorych widac tylko biala tkanine i polnaga kobiete w niezbyt wyszukanych pozycjach -- nieco nudza...
    Zatem odradzam Ci dalsze śledzenie tego wątku. Zanudzisz sie na śmierć.

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Po raz kolejny tez twarze niezbyt prawidlowo wygladzone. Jest znacznie lepiej niz w poprzednich, ale to jeszcze nie to...
    Twarze nie są wygładzane w PS. Ot, taka ładna cera.

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Na trojce nie podoba mi sie twarz, i jej lewa reka po skrocie -- bardzo niekorzystne ujecie.
    To jest jedno z najlepszych zdjęć z serii.
    Z chęcią polemizowałbym dalej, ale niestety - czasu brak, kolejne zdjęcia czekają:




Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •