Szukaj
Z cłago setu,jedynka najbardziej mi się podoba.Z jedną uwagą,drzewko z lewej albo ciachnąć, albo daj w całości.
Nawet zamiennik konia się nie podoba?![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Tylko jedynka....dwójka na nie przez gałęzie, trójka bonusowo może byćNatomiast na duży plus zaliczyłbym czystość obróbki
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Mi też wpadła w oko jedynka z okiem, ale mogłeś go bardziej wyeksponować. Dobry melancholijno - roztopowy klimacik. Dobra obróbka.
Ostatnio edytowane przez Nikonozaur ; 08-03-2010 o 12:31
LED ZEPPELIN
Co do obrobki juz Ci koledzy napisali
Z calej serii najbardziej do mnie gada kadr nr 1![]()
P.S. Chyba nie bez powodu znalazl sie na tej pozycji?![]()
Jak dla mnie też jedynka, ale jakiegoś szału to nie ma .![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Tak, 1 najlepiej się prezentuje, ale bonusik też ciekawy.
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami