Wiem, że to banał, ale mam problem.
Podczas gdy zapisuje pliki w Rawie nie mogę ich otworzyć w PS-ie, plik zapisauje się nazwą "_DSC0185" a powinno być "DSC_0185", coś musiałem przestawić, a w nerwach nie mogę znaleźć w instrukcji.
Proszę o pomoc, a nie krytykę, każdy przecież kiedyś zaczyna.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami