Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Niebieski

  1. #1

    Domyślnie Niebieski

    To nie moja fotka ale w imieniu koleżanki/kolegi poproszę o opinię.

    Ostatnio edytowane przez waldek ; 07-03-2010 o 18:06

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawy model, trochę za ciasno (nie widzę uzasadnienia), reszta na +

  3. #3

    Domyślnie

    A nie wierzyłem kumplowi kiedy mówił że go porwali
    Mimo tego że ciasno i trochę zbyt mała GO, mi się podoba.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    A nie wierzyłem kumplowi kiedy mówił że go porwali
    nie, nie... to na pewno teściowa czyjaś podczas obchodów swego święta (parę dni temu było - tfuuu...na samo wspomnienie)

  5. #5

    Domyślnie

    Będę wdzięczny za bardziej szczegółowe komentarze.
    Wtedy autor zdjęcia będzie wiedział jakie popełnił błędy.

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie jest to pstryk reporterski. W dodatku tak sobie skadrowany. Ponieważ jednak kadr jest ciasny, trudno powiedzieć, że wolałbym więcej kadru z tej czy innej strony, ponieważ nie wiem co się tam znajduje. Gdyby to było pozowane zdjęcie, to nie obcinałbym jednocześnie brody i czoła, najwyżej jedno z nich. Broda zostawiona w tym kadrze (właściwie nie lubię cięcia brody) znamionowałaby dumę, butę, siłę. Cięcie ucha też słabo widziane przeze mnie. Zwrot od dołu pokazał bardziej dziurki w nosie, niż coś więcej. Kadr po prawej ma mały sens - duża pusta przestrzeń niebieskiego - jak już ciąć, to ostro przez policzek. Mocne słoneczne światło jeszcze ujdzie, ponieważ cienie są rozświetlone i nie ma problemu z odbiorem zdjęcia. Ale można się zastanowić czy właściwie nie pogłębić trochę kontrastu - zależy czy chcemy pokazać siłę, czy delikatność.
    Prawdopodobnie wolałbym oboje oczu w głębi ostrości, ale to już wcale nie jest takie pewne.

    Na plus: ładna ostrość na bliskim oczku, ładnie rozmyte i harmonizujące kolorystycznie tło.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuję za konkretną i wyczerpująca ocenę tego zdjęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •