Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Jeszcze lodka.....

    Ostatnie przed urlopem zdjecie ktore chce pokazac......trzymam te lodke juz od dluzszego czasu i wacham sie czy pokazac......po bojach zwiazanych z obrobka.....postanowilem delikatnie podejsc do obrobki......praca kontrastem bez wyciagania z cieni......
    Postaram sie wpadac w czasie urlopu na forum......ale tez postaram sie dorwac jakies typowo polskie kadry


  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    I tę łódkę pokazałeś idealnie. Nie ma się do czego przyczepić. Do tego czysty kadr i z głową. Niebo też idealnie, bez pseudo bajerów tylko czysta natura w całej swej okazałości i idealnym świetle. Kolorystyka bardzo naturalna. Tu widać Duczka. Więc jednak warto było Ci marudzić.

  3. #3

    Domyślnie

    Chciałbym umieć tworzyć takie obrazki
    D610, V1, FM2n

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    I tę łódkę pokazałeś idealnie. Nie ma się do czego przyczepić. Do tego czysty kadr i z głową. Niebo też idealnie, bez pseudo bajerów tylko czysta natura w całej swej okazałości i idealnym świetle. Kolorystyka bardzo naturalna. Tu widać Duczka. Więc jednak warto było Ci marudzić.
    Ale tam nie bylo nadmiernego wyciagania z cieni.....tylko dwie ekspozycje......moze poprostu nie do konca dopracowane laczenie........wiem napewno ze wroce do tamtych prac bo warunki byly niesamowite a chce je miec dobrze wykonane.....

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    I tę łódkę pokazałeś idealnie. Nie ma się do czego przyczepić. Do tego czysty kadr i z głową. Niebo też idealnie, bez pseudo bajerów tylko czysta natura w całej swej okazałości i idealnym świetle. Kolorystyka bardzo naturalna. Tu widać Duczka. Więc jednak warto było Ci marudzić.
    Podpisze sie! I tu łódka nie jest płaska jak w kilku ostatnich. Swietne!

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Ale tam nie bylo nadmiernego wyciagania z cieni.....tylko dwie ekspozycje......moze poprostu nie do konca dopracowane laczenie........wiem napewno ze wroce do tamtych prac bo warunki byly niesamowite a chce je miec dobrze wykonane.....
    Pamiętaj tylko, że nie warto katować choćby nawet dobrymi fotami ale bardzo zbliżonymi z jednego miejsca. Lepiej mieć jedno mega lub ewentualnie dwa zdjęcia i je światu pokazywać, wtedy ich wartość znacznie rośnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Pamiętaj tylko, że nie warto katować choćby nawet dobrymi fotami ale bardzo zbliżonymi z jednego miejsca. Lepiej mieć jedno mega lub ewentualnie dwa zdjęcia i je światu pokazywać, wtedy ich wartość znacznie rośnie.
    Czlowiek uczy sie cale zycie......

    poza tym nie mam zamiaru nikogo meczyc tymi zdjeciami ktore juz byly....
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 07-03-2010 o 15:10

  8. #8

    Domyślnie

    Pikny klasyczny fot, pikny

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    (...) Tu widać Duczka. (...)
    O tak Jest klarownie i naturalnie, w najlepszym tych słów znaczeniu. Świetny podział kadru.
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  10. #10

    Domyślnie

    ta jest rewelacyjna

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •