Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    Jak kupiłes na allegro to napisz od kogo. Ja miałem kupić aku z końcówką a. Jednak bateria z aukcji miała różnice w wygladzie literek i własnie wytłocznie na froncie były zbyt opływowe. Obejrzyj dokładnie oryginał ktory miałes z body i porównaj z nowym

  2. #22

    Domyślnie

    tu kupiłem dokładnie ta aukcja http://allegro.pl/item153817941_niko...100_f_vat.html
    juz porównałem i rozni sie rozmieszczeniem napisów i wielkoscia jednego wtłoczenia (mówie o spodzie-tam gdzie styki) numer tez jest w innu miejscu

  3. #23

    Domyślnie

    Niby zapewniaja ze to oryginał i jeszcze ten napis na czerwono. Sam nie wiem co Ci doradzić. Ale jeśli się nic złego nie dzieje, to nie ma sie o co martwic - zwłaszcza jak daja gwarancje.

    Co do różnic to nie mam pojęcia czy może być taki rozstrzał jakościowy (zewn. aku)

    Nie ma takiej możliwości że jak podasz nikonowi numer seryjny to oni sprawdza czy oryginał?
    Ostatnio edytowane przez johny_85 ; 04-01-2007 o 23:40

  4. #24

    Domyślnie

    Jak kupowałem kartę to sprzedawca napisał czerwonym drukie "ORYGINALNIE ZAPAKOWANA" dałem sie nabrac, w srodku była podróba sandiska Tutaj pisze że oryginalna no ale napisac mozna wszytko . Akumulator był w 40% naładowany i takiego go zapakowałem do gripa. Fajny ten bajer ze wskazaniami na body, ktory ile jeszcze zipie no i to ze ciagnie ze słabszego. Troche to niehumanitarne ze strony body,ciagnac z najsłabszego ale .......
    Mam nadzieje ze nie wybuchnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg Zobacz posta
    Jak kupowałem kartę to sprzedawca napisał czerwonym drukie "ORYGINALNIE ZAPAKOWANA" dałem sie nabrac, w srodku była podróba sandiska Tutaj pisze że oryginalna no ale napisac mozna wszytko . Akumulator był w 40% naładowany i takiego go zapakowałem do gripa. Fajny ten bajer ze wskazaniami na body, ktory ile jeszcze zipie no i to ze ciagnie ze słabszego. Troche to niehumanitarne ze strony body,ciagnac z najsłabszego ale .......
    Mam nadzieje ze nie wybuchnie.
    Witam,
    Tu jest właśnie pies pogrzebany: "ORYGINALNIE ZAPAKOWANA" to nie jest to samo, co "ORYGINALNA".
    Niektórzy na Allegro specjalizują się w takich gierkach słownych, a celują w tym sprzedawcy kosmetyków.
    Zwróć uwagę na opisy: ile kosztują np. CO-CO CHANEL "ORYGINALNIE ZAPAKOWANE", a ile "ORYGINALNE"
    i od razu będziesz wiedział o co chodzi... .
    Nie twierdzę na 100%, że tak własnie było w Twoim przypadku, ale na 95% już raczej tak: zbyt to jest dla mnie charakterystyczne: "ORYGINALNIE ZAPAKOWANA". To nie jest przypadek, niestety... .
    Bądź(cie) czujni na takie właśnie sformułowanie!!!
    Pozdrawiam, Art
    D300 / D810 / F70 + Nikkory

  6. #26

    Domyślnie

    zrobiłem mała akcje wsród kupujacych karty u tego pana i podobno pooddawał im kase ale konto na allegro zostało zablokowane. Ja swojej nie oddałem poniewaz była mi cholernie potrzebna a smiga dobrze. Wracajac do tematy akumulatora to nysle ze jest to oryginał tylko pewnie cos tam sobie w nikonie formy pozmieniali.

  7. #27

    Domyślnie

    przypuszczam ze dla nikona akumlatory EN-EL3e produkuje kilka firm... i kazda ma troche inne matryce tloczace i tyle...

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Płock
    Posty
    128

    Domyślnie

    foto-tip w Krakowie 99zł zamiennik a 179zł oryginał. Kupiłem dwa zamienniki i sprawdzają sie rewelacyjnie. Czas trzymania energi jest prawie identyczny z oryginałem.
    Żegnam Was już czas...

  9. #29

    Domyślnie

    W kwesti kupowania podróbek to moze opowiem taka krótka historię dla przestrogi: kiedyś kupiłem wiertarkę na allegro, prawie (prawie robi róznicę jak wiemy) jak oryginał, alę że w tym przypadku uznałem że sprzęt trochę kosztował a ja nie zadowolę sie podróbką to po wielu e-mailach sprzedawca oddał pieniądze (straciłem tylko koszt przesyłki w 2 strony - 45 zł).
    O sprawie zapomniałem, a po roku wpadła do mnie Policja, okzało się że prowadzą przeciwko temu sprzedawcy postępowanie i chcą wydania towaru...tutaj całe szczęście że odesłałem mu sprzęt bo konsekwencji to bym nie poniósł ale sprzęt zostałby mi zarekwirowany. Także każdy który sobie zostawia podróbki, tutaj mam na myśli typowe podróbki a nie zamienniki raczej powinien się 2 razy zastanowić.

  10. #30

    Domyślnie

    jeśli chodzi o oryginał to czemu nie, ale gdyby miał się tak zachowywać jak te

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16867

    to lepiej zaopatrzyć się w zamienniki
    Moja wypowiedź na str.3
    D300s D80 N18-200VRII N18-70 N50f1,8 MB-D80 MB-D10 SB-900 SB-600 YH324+YH410

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •