Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Antidotum...

  1. #1

    Domyślnie Antidotum...

    ...na bakterię, kołek osi...

    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  2. #2

    Domyślnie

    widze że poszukujesz jak Kol. PABLOOK
    Trochę za bardzo przyciąłeś po bokach i proporcjonalnie zdjęcie dziwnie wygląda. Kadr fajny ale mam już wrażenie że to drzewko kilka razy u Ciebie widziałem
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #3

    Domyślnie

    Dawno nie pisałem tego......magenty mniej....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Kadr fajny ale mam już wrażenie że to drzewko kilka razy u Ciebie widziałem
    Pierwszy raz dzisiaj je przedstawiam , a kolor, ach... zachodowo już było, tak tam leciało...
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wiem czy to słuszna teza, ale wydaje mi się że byłoby lepiej jednak bez drzewka, z niższej perspektywy i w kwadracie... Rzeczony krzaczor konkuruje w odbiorze z podłogą, która wydaje się być ciekawsza
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #6
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Nie wiem czy to słuszna teza, ale wydaje mi się że byłoby lepiej jednak bez drzewka, z niższej perspektywy i w kwadracie... Rzeczony krzaczor konkuruje w odbiorze z podłogą, która wydaje się być ciekawsza
    Baaaardzo sluszna uwaga.

  7. #7

    Domyślnie

    Ciekawie ale dwa w jednym. Dwie fotografie i dwa tematy. I zbyt przydlugasne Reszta ok mz.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Ciekawie ale dwa w jednym. Dwie fotografie i dwa tematy. I zbyt przydlugasne Reszta ok mz.
    tak tez pomyslalem .

    Coś ostatnio widac ze robi sie tu na forum wylegarnia Obcych

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaza67 Zobacz posta
    tak tez pomyslalem .

    Coś ostatnio widac ze robi sie tu na forum wylegarnia Obcych
    Dzisiaj tylko taki u mnie mały wyszedł , a kadr 2w1, w obecnych czasach jest zapotrzebowanie
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  10. #10

    Domyślnie

    Kadr zbyt ciasny bokami jest. I jak już wcześniej wspomniano, niższa perspektywa wiele by dała tej pracy.
    Ale wspomnieć trzeba, że dusza raduje się, że do grona zwolenników "obcych" przyłączasz się .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •