Witm , przesiadłem się z D50 + 18-55 na D80 + 18-70 i nie mogę poradzić sobie z ostrością w pomieszczeniu przy sztucznym świetle + SB 800 jeden mały pkt jest ostry a reszta rozmyta, Robiłem przy F 3,5 i dalej jak obiektyw podał. Najwidoczniej coś robie nie tak , bo pewnei inaczej się zachowuje niż D50
Macie może jakieś rady ?
P.S przy NEF to już wogóle kaplica . nawet na statywie, może pomieszałem coś w ustawieniach , hmm może zresetować do fabrycznych i zacząć od nowa. Wsty powiedzieć ale nawet nie byłem jeszcze na dworze robić foty bo nie mam kiedy no i ostatnio podało na weekend , może w ten
wracając do tematu może ktoś ma jakieś uwagi lub propozycję (tylko proszę bez wytykania że amator bo w końcu kiedyś trzeba się nauczyć )
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami