Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z D80

  1. #1

    Domyślnie problem z D80

    Panowie dzisiaj miałem moje byłe d80 w ręce i jest problem związany z zasilaniem d80.
    Tzn na wyświetlaczu pokazuje się pełna bateria, a za kilkanaście sekund już miga i aparat się wyłącza.
    Bateria jest sprawna gdyż na d200 zrobiłem nią ok. 1000fotek, a po włożeniu innej swojej sprawdzonej sytuacja się powtarzała. Nie miałem możliwości przetrzeć styków spirytusem, ale może ktoś spotkał się z podobnymi objawami i wie co robić... lub co było uszkodzone w aparacie.

    za pomoc dziękuje
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  2. #2

    Domyślnie

    Uaktualnij soft i po sprawie.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki, będę próbował. A na to cholera bym nie wpadł.
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    spróbuj zresetować choć pewnie to nie pomoże
    najlepiej zmiana softu
    Pozdrawiam
    cyfrowo i analogowo

  5. #5

    Domyślnie

    Tutaj dla D80 wymiana softu powinna pomóc. Szkoda, że do D50 nie było nigdy żadnej aktualizacji ;-(.
    Pzdr,Sławek
    | D90 | Sigma 18-200/3.5-6.3 | Nikkor 50/1.8 | Soligor 100/3.5 1:1 | YN-565EX | Slik Sprint |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •