Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Lake district

  1. #1

    Domyślnie Lake district


  2. #2

    Domyślnie

    Ale złota! Mi się podoba.
    LED ZEPPELIN

  3. #3

    Domyślnie

    Kapitalne miejsce bardzo zle pokazane przez Ciebie!

  4. #4

    Domyślnie

    Lake District......jak powyzej.......niestety pokazane slabo......tutaj jest przyklad jak mozna pokazac to piekne miejsce......jestem fanem tej pani!

  5. #5

    Domyślnie

    Pewne jest to, że obrobiłeś zdjęcie w sposób oryginalny, inaczej... Do mnie tak forsowne wołanie nie trafia, co nie znaczy, że zdjęcie nie może się podobać - kwestia gustu i tyle.
    Co do kadru natomiast, moim zdaniem zamykanie go po obu stronach na wpół uciętymi krzaczorami skutecznie psuje odbiór wprowadzając niepotrzebny bałagan... Szczególnie w miejscu, w którym zapewne nie trudno o zawarcie na pierwszym planie jakiegoś subtelnego motywu (kamienia, konaru), który współgrałby harmonijnie z majestatem i urokiem dalszych planów.
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  6. #6

    Domyślnie

    Dopiero zaczalem zabawe z aparatem wiec kazda opinia przyda sie, a to foto tak obrobilem bo nie mialem pomyslu w jaki sposob mozna pozbyc sie mgly.
    Takie przykladowe foto :

    Jakies wskazowki co mozna zrobic w takich przypadkach?

  7. #7

    Domyślnie

    Nie pozbywaj sie tej mgly!!!! Mgla daje duze mozliwosci.......gdybys poszukal czegos na brzegu....nawet jakiejs skalki bylo by ciekawiej.......to szare foto juz ciekawsze!

  8. #8

    Domyślnie

    dwojka już zdecydowanie lepsza choć sporo jej brakuje do no powiedzmy dobrej foty jest w zbyt jasnej tonacji ale kadr dość dobry, nie ma jednak niczego co nadawałoby charakteru temu zdjęciu - natomiast jedynka dla mnie jest nie do przyjęcia z powodu agresywnie kolorystycznej obróbki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    dwojka już zdecydowanie lepsza choć sporo jej brakuje do no powiedzmy dobrej foty jest w zbyt jasnej tonacji ale kadr dość dobry, nie ma jednak niczego co nadawałoby charakteru temu zdjęciu - natomiast jedynka dla mnie jest nie do przyjęcia z powodu agresywnie kolorystycznej obróbki
    Czyli sugerujesz zeby zdjac ev, iso, zmienic wb? Jezeli mozna jakies wskazowki bym chcial uzyskac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •