Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Grajek, Jozin i mewy

    Trochę portretów z Pragi. Zasadniczo tylko dwóch osób. Najpierw grajek, którego spotkaliśmy pod Hard Rock Cafe.
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Ochrzony przez Toroo imieniem Jozin pan spotkany pod restauracją "U Dominikana":
    7.

    I jako zupełne kuriozum w ramach bonusa dorzucam fotografię przyrodniczą przy użyciu 35DX
    8.
    9.
    10.
    11.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    ptaszek z obczajką jest the best

  3. #3

    Domyślnie

    Fajniutko jest.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  4. #4

    Domyślnie

    Fajniutkie. A te paprochy to na matrycy ?
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    A te paprochy to na matrycy ?
    Nie. Wystapiły tylko na tym jednym zdjęciu i niemam pojęcia co to mogłobyć. Może kawałki kanapki, które Marta rzycała tym mewom .

    EDIT: Tak patrze i widzę, że nie tylko na tym jednym. Muszę się przyjrzeć matrycy...

    EDIT2: choć na zdjęciach jakieś wędrujące są, więc stawiam na zabrudzenie przedniej soczewki albo praskiego nieba

    EDIT3: zresztą sam już nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez Boghol ; 28-02-2010 o 22:09

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne portrety Macieju . Ze swojej strony jedynie co to troszkę bym zszedł z saturacją - ale to takie moje portretowe zboczenie . Najlepsza dla mnie 5 .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artko Zobacz posta
    Ładne portrety Macieju . Ze swojej strony jedynie co to troszkę bym zszedł z saturacją - ale to takie moje portretowe zboczenie . Najlepsza dla mnie 5 .
    Spoko, sam często obniżam saturacje - to samo zboczenie, ale akurat tu bardzo mi pasowało tak jak jest. O dziwo nawet bardziej od BW.

  8. #8

    Domyślnie

    Maciek portrety bardzo ładne .
    Ten człowiek jest stworzony po prostu do fotografowania.
    I tu nasuwa się pytanie - Dlaczego będąc w Pradze ja nie zrobiłem temu gościowi żadnej fotki do jasnej cholery
    Gapiostwo na maxa.
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  9. #9

    Domyślnie

    Gapiostwo na maxa.
    nie martw się , nie tylko Ty. Ja mnóstwa innych artsytów nie spotkałam no chyba, że nie zrobileś zdjęć z lenistwa

  10. #10

    Domyślnie

    Świetny portret raczej nie często można zobaczyć kogoś grającego na lirze korbowej .
    VISCA EL BARCA !!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •