Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ze spaceru

  1. #1

    Domyślnie Ze spaceru

    Witam Wszystkich
    W trakcie dzisiejszego spaceru udało mi się cos takiego ustrzelić.

    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo przyjemny, radosny i ciepły portrecik. Ładne światełko. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    NICE
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  4. #4

    Domyślnie

    osttel i Dante_85 - bardzo Wma dziekuję.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo ładny, naturalny portrecik.

    Rameczka też mi się bardzo podoba

  6. #6

    Domyślnie

    marcinc - wielkie thx
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo ładnie, ale ramkę to wywal.

  8. #8

    Domyślnie

    hrabi - przykro mi ale moje wszystkie fotki ce****e to że sa właśnie w ramce, dzięki za twoje słowo i rady.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

  9. #9

    Domyślnie

    Ładny bokeh, dobre szkło, kolorki, naturalna modelka, czego chcieć więcej? Dziwny kadr - chyba wolałbym centralnie.

  10. #10

    Domyślnie

    mOSAd - dzieki za krytykę.
    Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •