Witam Wszystkich
W trakcie dzisiejszego spaceru udało mi się cos takiego ustrzelić.
Szukaj
Witam Wszystkich
W trakcie dzisiejszego spaceru udało mi się cos takiego ustrzelić.
Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |
Bardzo przyjemny, radosny i ciepły portrecik. Ładne światełko. Pozdrawiam
NICE
![]()
Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |
osttel i Dante_85 - bardzo Wma dziekuję.
Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |
Bardzo ładny, naturalny portrecik.
Rameczka też mi się bardzo podoba![]()
marcinc - wielkie thx
Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |
Bardzo ładnie, ale ramkę to wywal.
hrabi - przykro mi ale moje wszystkie fotki ce****e to że sa właśnie w ramce, dzięki za twoje słowo i rady.
Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |
Ładny bokeh, dobre szkło, kolorki, naturalna modelka, czego chcieć więcej? Dziwny kadr - chyba wolałbym centralnie.
mOSAd - dzieki za krytykę.
Nikon D40 | N18-55 VR | YN460-II | I JESZCZE ROWER |
Skontaktuj się z nami