W KM Dynax 7d (oraz w A700) jest przycisk AF/MF, dzięki któremu, w trybie AF można zablokować AF i przejść w tryb MF. Jest to użyteczne, gdyż bez konieczności przełączania z przodu korpusu dźwigienki od pracy AF, można za jednym naciśnięciem zablokować AF i ręcznie ustawiać ostrość. Często z tego korzystałem. Natomiast w D300, jak się zdaje, nie ma takiej funkcji? Myślałem, że tą funkcję spełnia przycisk AF-ON, ale chyba się myliłem?
Dzięki!
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami