http://optyczne.pl/porownaj.php?co=a...=713&add1=1025
Tam można sprawdzić większość różnic w specyfikacjach.
Szukaj
http://optyczne.pl/porownaj.php?co=a...=713&add1=1025
Tam można sprawdzić większość różnic w specyfikacjach.
D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW
Mam D700 i D3s i szczerze, to prawie 2x wydatek za D3s nie jest tego wart. Za zaoszczedzona kase mozna kupic swietne szklo...
1. maniek, jezeli stac cie na D3s, to sie nie zastanawiasz nad kupnem D700, bo jezeli tak, to chyba z toba cos nie tak.
2. D700 co prawda nie kreci wideo, wizjer jest mniejszy i ISO nie jest 102000, no czy tak naprawde jest ci to potrzebne? Fotky z D700 sa rewelacyjne. Nie dawno porownywalismy w pracy D3s, D3 i D700 - roznice sa w warunkach normalnych znikome.
Ja generalnie robie reporterska robote i prawda jest taka, ze nie musze miec przy sobie kamere, moge nie brac lampe i zrobie material, ktory jest mi potrzebny, ale jakos sobie nie wyobrazam, ze ktos, kto robi zdjecia modelkom (siostrze) lub na slubie potrzebuje cos wiecej niz D700.
D3s jest super, tylko ze jest droga, duza i ciezka a jak na siebie nie zarabia, to jest bez sensu. Dokladnie dlatego zdecydowana wiekszosc ludzi tez kupuje 5DMkII. Cena sensowna i aparat nie jest wielkosci szafy. No chyba ze chcesz do D700 battery grip. Wtedy D3s odrazu jest mniejsza...
Ten kto chce kupić d3s znajdzie wiele powodow dla ktorych d3s jest lepszy, podobnie jak ten, komu szkoda $$$ znajdzie wiele powodow dla ktorych nie jest lepszy. Np. http://mansurovs.com/nikon-d700-d3-v...ise-comparison widac ze d3s jest lepszy![]()
Credo in unum Deum
Oczywiście że wysokie iso jest w d3s zauważalnie lepsze. Ale D700 jest najbardizej racjonalnmym wyborem dla większości fotografujących. D3s podobnie jak D3xto aparaty dla tych nie mieszczących się w naprawdę sporym woreczku "większości", albo dla osób które po prostu "chcą mieć i już"![]()
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z24-70SII/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
Paweł
ta winieta jest wynikiem wady obiektywu czy twoim dziełem? jeśli to drugie to jesteś kolejną osobą, która wpadła w sidła tej maniery![]()
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Ta winieta jest naturalnym efektem używania D700 z 35/1,8DX....a że lubię winietę to jej nadto nie usuwałem.Ogólnie nie uważam winiety za manierę tylko jako pomoc w skupianiu uwagi na głównym temacie ujęcia.Zresztą,jedni lubią i inni nie,o gustach się nie dyskutuje.
Zdjęcia wystawiłem by pokazać wysokie ISO,to tak dla wyjaśnienia.
Skontaktuj się z nami