Mam pytanko . Od czego jest zależne to falowanie obrazu w pomieszczeniach , jak tego unikać . Czy jest mozliwość niwelować podczas edycji. Drugie pytanko jak wyłączyć przy filmowaniu automatyke przysłony . i trzecie czy nagrywając plener w piękny słoneczny dzień nie uszkodze matrycy . pozdro dla wszystkich zajujących się video DSLR
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami