Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: D90 czy warto??

  1. #1

    Domyślnie D90 czy warto??

    Witam,

    Czy lepiej jest kupic według was Nikona D90 czy może Sony alfe 550??

    Bo już nie mam pojęcia czytając te wszystkie strony.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar octopus
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Poznań, Konin
    Posty
    63

    Domyślnie

    D90 - bo wchodzisz w sprawdzony system Nikona

    a na poważnie, subiektywnie właśnie D90, więcej szkieł, lepiej dostępne, w miare zmiany na coś lepszego z górnej półki Nikon ma przewagę.

  3. #3

    Domyślnie

    Czytałem testy sprawdziłem jakość szkiełek jeżeli chodzi o cenę wykonanie plastykę obrazu i sam obecnie mam D90 i nie żałuję zakupu.
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  4. #4

    Domyślnie

    Poza tym faktycznie nikon to sprawdzona firma jeżeli chodzi o sprzęt fotograficzny. Szkoda że tylko u nas kuleje serwis .
    Ale dzięki bogu nie trzeba często o ile w ogóle z niego korzystać.
    Ja bym na dzień dzisiejszy nadal brał D90.
    Core 2 Quad q9650 | 8 GB OCZ Reapier | EVGA GTX 680 SC SIGNATURE 2GB | Be Quiet P11 1000W | Win 10 Pro x64 | 120gb SSD | 3TB HDD| CG243W |

  5. #5

    Domyślnie

    Dobre pytanie na forum Nikona
    D90

  6. #6

    Domyślnie

    D90 bez dwóch zdań
    ..Nikon...

  7. #7

    Domyślnie

    Ciekawe kto poleci soniacza i sie wylamie?
    Chyba to jest Nikon z literką D

  8. #8

    Domyślnie

    zapytaj na forum Sony Tu chyba każdy powie to samo... tam z resztą też powiedzą to samo- to znaczy- nie to samo co tu

    D90- jest bardzo dobrym aparatem, narzędziem do fotografowania- dla zaawansowanego amatora, Alfa 550 nie jest aparatem słabym- według mnie dla większego amatora, ale chociażby ze względu na kitowy obiektyw nie wybrałbym na pewno tego od Sony- 18-55 Sony ma ciekawą optykę- ale nie znajdziesz tam większości szklarni z Nikona
    1/2 Get Lucky Photo
    D750| S 35mm | N 50mm 1.8 | SB700

  9. #9

    Domyślnie

    No i cena optyki Sony. Jest drogo.

  10. #10

    Domyślnie

    kup co chcesz, przecież to Twoje pieniądze, abyś tylko robił zdjęcia, dobre zdjęcia...
    puszka i kilka oczek do niej

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •