Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: d300s + sb-900

  1. #1

    Domyślnie d300s + sb-900

    Witam,

    Mam problem (pewnie kwestia ustawień) przy współpracy d300s z sabinką 900.
    Problem polega na tym, że kiedy podepne ją pod d80 i nacisne spust jest klik, jest błysk wszystko ok.
    Podpinam (na tych samych ustawieniach lampy) do d300s klikam spust i... lampa daje 3(tak przynajmniej naliczyłem) przedbłyski i dopiero robi sie zdjęcie.

    Czy może ktoś pomóc jakby to ustawić??
    Bo szukałem czegoś w instrukcji i lampy i body i nie mogę namierzyć tego.

    Pozdrawiam
    P.

  2. #2

    Domyślnie

    Bo masz pewnie włączone w d300 usuwanie czerwonych oczu

  3. #3

    Domyślnie

    Może masz włączoną redukcję czerwonych oczu w body?
    Oj... w tym samym momencie pisaliśmy

  4. #4

    Domyślnie

    O mamo co za lamka ze mnie

    Dzięki Panowie temat do śmietnika plis
    szkoda że nie mogę dać "pomógł"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •