Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1

    Domyślnie Parę ciekawych fotek ślubnych

    Hej, zapraszam na kolejny wrzut na blogu. Tym razem nie szkoła fotografii, a parę "zwykłych" fotek ze ślubu. Tutaj tylko dwa.


  2. #2

    Domyślnie

    na blogu masz dużo ciekawszych, ładniejszych prac. Te 2 w ogóle mi nie podchodzą.
    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

    FX | N50 1.8G | N14-24 2.8 | N24-70 2.8 | N70-200 2.8 VR II | SB-800 | WWW | BLOG

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    to cheba jakiś backstage czy cuś ja też kiedyś wrzuce coś z szuflady przynajmniej widać że autor niejest znudzony fotografią
    sporo gratów

  5. #5
    geronimo-motors
    Gość

    Domyślnie

    O co kaman z tą jedynką ??????

  6. #6

    Domyślnie

    ...myślę ,że o nic Braveheart i Pies Baskervillów , z naciskiem na Braveheart`a
    to i owo...

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    cytat z bloga: odnośnie nr1

    "Jeszcze jedno zdjęcie z tegoż wesela. Przyznam się jednak, że chociaż je bardzo lubię, to nawet ja nie odważyłem się go oddać jako zdjęcie ślubne"

  8. #8

    Domyślnie

    Łee rycerz i wszystko popsułeś Ludzie nie chcą żeby im tłumaczyć, chcą odkrywać.

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Lębork, pomorskie
    Posty
    41

    Domyślnie

    Do albumu ślubnego bym nie wziął. Ale dwójka ciekawa artystycznie. Szczególnie dla pary z psem. Fajne.

  10. #10

    Domyślnie

    Aż wszedłem na stronę z ciekawości. Widzę, że kreujesz się na artystę i wymyślasz sporo historii do zastanego obrazu ale ja ich nie rozumiem gdyż takim artystą nie jestem
    red light, dark room...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •