Close

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 72
  1. #51

    Domyślnie

    Bardzo cenne uwagi i juz sa wdrazane w paryski plener

  2. #52

    Domyślnie

    Witam, wygląda na to, że trochę się minęliśmy. Jestem prażaninem, przewodnikiem i fotografem - amatorem. Mam wprawdzie Alfę 700, ale brat jest w porządku, ma Nikona D700 i namówił mnie do do odwiedzania waszego forum. Jest tu u was fajnie.
    Kiedy wszedłem tu po raz pierwszy to wycieczka do Pragi była już zaplanowana, przewodniczka wybrana, wię z racji kolegialności nie chciałem się wtrącać.
    Jeżeli w przyszłości będzie wycieczka do Pragi - chętnie pomogę przy organizacji i znalezieniu fotograficznej trasy - sam się niczym innym nie zajmuję. Z waszych zdjęć widać, że przeszliście tą jedyną słuszną trasą, a jest jeszcze tyle innych ciekawych miejsc. Jeżeli będzie ktoś z was w Pradze indywidualnie, służę pomocą i informacjami.

  3. #53

    Domyślnie

    Szkoda ze sie nie odezwales wczesniej. Przewodnik to tylko jeden z elementow ktore nam zaproponowal dostawca uslugi. Nie byl przyklejony na sztywno Nastepnym razem Ci nie odpuszcze

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sewo Zobacz posta
    Witam, wygląda na to, że trochę się minęliśmy. Jestem prażaninem, przewodnikiem i fotografem - amatorem. Mam wprawdzie Alfę 700, ale brat jest w porządku, ma Nikona D700 i namówił mnie do do odwiedzania waszego forum. Jest tu u was fajnie.
    Kiedy wszedłem tu po raz pierwszy to wycieczka do Pragi była już zaplanowana, przewodniczka wybrana, wię z racji kolegialności nie chciałem się wtrącać.
    Jeżeli w przyszłości będzie wycieczka do Pragi - chętnie pomogę przy organizacji i znalezieniu fotograficznej trasy - sam się niczym innym nie zajmuję. Z waszych zdjęć widać, że przeszliście tą jedyną słuszną trasą, a jest jeszcze tyle innych ciekawych miejsc. Jeżeli będzie ktoś z was w Pradze indywidualnie, służę pomocą i informacjami.

    Sewo , kurcze jaka szkoda że się pojawiłeś tak późno ale zapiszę Twój kontakt i jak będe jeszcze raz to zapewne się odezwę może pomożesz w wyborze miejsca noclegi itp .
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #55

    Domyślnie

    Najważniejsze, że teraz już o sobie wiemy. Od września będę miał do dyspozycji pokoik na poddaszu, który chętnie udostępnię indywidualnym, dwuosobowym wycieczkom fotograficzno-turystycznym. Do tego czasu służę pomocą logistyczną. Piszcie na krajta małpa iol.cz
    PS. Parę moich praskich zdjeć jest tu: http://www.dfv.pl/gallery/members/sewo.html . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sewo Zobacz posta
    Najważniejsze, że teraz już o sobie wiemy. Od września będę miał do dyspozycji pokoik na poddaszu, który chętnie udostępnię indywidualnym, dwuosobowym wycieczkom fotograficzno-turystycznym. Do tego czasu służę pomocą logistyczną. Piszcie na krajta małpa iol.cz
    PS. Parę moich praskich zdjeć jest tu: http://www.dfv.pl/gallery/members/sewo.html . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
    Ale fajnie, z chęcią poćwiczę Pragę jeszcze raz.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Szkoda ze sie nie odezwales wczesniej. Przewodnik to tylko jeden z elementow ktore nam zaproponowal dostawca uslugi. Nie byl przyklejony na sztywno Nastepnym razem Ci nie odpuszcze
    Przecież wspominałem o tym przewodniku ...
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=134449

  8. #58

    Domyślnie

    No tak ale już po "ptokach"...

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    No tak ale już po "ptokach"...
    Nigdy nie jest po "ptokach". Praga jest blisko a jak już pisałem, od września zapraszam. Dla zachęty kilka zdjęć w pobliżu jednej stacji metra poza centrum. Wieża telekomunikacyjna, pod wieżą cmentarz żydowski a w pobliżu bardzo interesujący kościół.





  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sewo Zobacz posta
    Najważniejsze, że teraz już o sobie wiemy. Od września będę miał do dyspozycji pokoik na poddaszu, który chętnie udostępnię indywidualnym, dwuosobowym wycieczkom fotograficzno-turystycznym. Do tego czasu służę pomocą logistyczną. Piszcie na krajta małpa iol.cz
    PS. Parę moich praskich zdjeć jest tu: http://www.dfv.pl/gallery/members/sewo.html . Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
    No więc za chwilę wrzesień, czyli zapraszam, w pokoiku jest jedno łóżko podwójne, toaleta i mała kuchenka. Najlepiej wziąć śpiwory i dobry humor. Macie czas do grudnia, aby nie doszło do kolizji czasowych decyduje kolejność zgłoszeń. Adres e-mailowy jest w cytacie. W pobliżu tramwaj, na plac Wacława 11 minut.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •