Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 72
  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo sie ciesze, ale... Teraz poprosze o odrobine uwag krytycznych, bo wiem ze jest troche do obgadania.

  2. #22

    Domyślnie

    No to przede wszystkim etap z przewodnikiem był niepotrzebny, sami byśmy się lepiej zorganizowali. Do Paryża myślę, że spacery dami ogarniemy i może wyjdzie taniej.

  3. #23

    Domyślnie

    no chyba każdy się wypowie na temat przewodniczki, widzieliśmy jak to działa. faktycznie trzeba przed wyjazdem uzbroić sie w wiedzę na temat rzeczy ktore będziemy zwiedzać, niekoniecznie z przewodnikiem. Podejrzewam że podobna może być na nastepnych wyjazdach kwestia obiadokolacji-chociaż jednej -tak jak teraz woleliśmy zostać do wieczora. to poki co

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Bardzo sie ciesze, ale... Teraz poprosze o odrobine uwag krytycznych, bo wiem ze jest troche do obgadania.
    Na początek podziękowania za miła atmosferę , napewno warto było jechać a teraz moje uwagi:

    1. Lokalizacja była dramatyczna tzn odległość od centrum 11 km to bardzo dużo żeby spacerkiem na nocne focenie wyskoczyć , wyjść po odpoczynku na spacer do knajpki. Nie było by to problemem gdyby pod "nosem" było np metro lub jakiś inny środek transportu lokalnego.
    Duża odległość od centrum powodowała że cały czas byliśmy na nogach i zmęczenie wieczorem było już tak duże że nawet na integracyjne spotkania nie było czasu i siły ...
    Gdyby było bliżej można by spokojnie pochodzić z przewodnikiem ,później odpoczynek w pokoju obiadek i dopiero po odpoczynku czas na indywidualne zwiedzanie , spacery, wieczorne focenie i fotograficzne dłuugie polaków rozmowy...


    Napisałem uwagi ale właściwie powyższe doskwierało najbardziej resztę można było przełknąć

    ps.
    Przewodniczka była bardzo dobra i posiadała sporą wiedzę lecz ilość rzucanej przez nią informacji przy zmęczonych organizmach była już ciężka do przełknięcia
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  5. #25

    Domyślnie

    Ja bym całkowicie nie rezygnował z formy zwiedzania z przewodnikiem . Chociażby dlatego, że osoby nam towarzyszące na pewno skorzystały z tego co przewodnik miał ciekawego do opowiedzenia ( no może poza parą Boghol i Marthi bo wy oboje macie fotograficznego bakcyla jako para ) , ale faktem jest że szczegółowość wypowiedzi pani czasem przytłaczała i nie można zwalić tego na piwo czy grzane wino.
    Co do lokalizacji to obiema rękami a nawet nogami podzielam opinię Roberta.
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artko Zobacz posta
    [...] no może poza parą Boghol i Marthi bo wy oboje macie fotograficznego bakcyla jako para [...]
    nie tylko, Grzesiek i Magda też razem mają tego bakcyla

    PS. wybaczcie jak pomylę imiona, ale to nie jest moja silna strona

  7. #27

    Domyślnie

    No i mamy juz konkret. Paryz MUSI byc zakwaterowany w centrum. Niby dowozil nas autobus ale faktycznie sporo czasu na to marnowalismy.
    Dalej. Znacznie wiecej czasu potrzeba na "obfocenie". Nie mozemy biegac za przewodniczka. Wpadl mi do glowy pewnien szatanski plan. Z przyjemnoscia zaplace komus kto zna Paryz bardzo dobrze i popracuje z nami jako przewodnik/fotograf. Bedzie czas na wszystko, lacznie z dluzsza impreza bo nie bedziemy padali jak zmeczone muchy. Ciesze sie ze pare osob bylo jednak zainteresowane tym co pani z choragiewka i mikrofionem mowila. Napewno mniej wiem o Pradze ale cos za cos, mam pewnie wiecej zdjec Co do obiadokolacji. Trzeba sie zaprowiantowac na dzien a kolacje przelozyc na wlasny rachunek i zjesc tam gdzie chcemy i co wazniejsze, kiedy chcemy

    Co dalej?

    No dobra, a teraz to co najwazniejsze. GDZIE WASZE ZDJECIA

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    No dobra, a teraz to co najwazniejsze. GDZIE WASZE ZDJECIA
    A gdzie Twoje? Ja się w pracy męcze, dopiero wieczorem cosik spróbuje pokazać.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    (...) Wpadl mi do glowy pewnien szatanski plan. Z przyjemnoscia zaplace komus kto zna Paryz bardzo dobrze i popracuje z nami jako przewodnik/fotograf. Bedzie czas na wszystko, lacznie z dluzsza impreza bo nie bedziemy padali jak zmeczone muchy. (...)

    A może jest jakieś analogiczne do naszego forum francuskie? Pewnie spokojnie dałoby się zebrać jakieś sugestie i porady co do miejsc/pór i może nawet jakieś spotkanko skręcić?

  10. #30

    Domyślnie

    Jest takie coś: http://www.nikonpassion.com . Forum w zakładce. Tylko teraz kto zna francuski, chyba, że się da dogadać po angielsku.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •