Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 72
  1. #11

    Domyślnie

    Już doczekac się kojenych nie możemy, no przynajmniej ja
    Ja tez.

    się na zbiorówkę widzę nie załapałem
    Indywidualisci sie nie zalapali Bedzie jeszcze z Toba pare zdjec.

    bo pomysł na cykl jest przedni i warto moim zdaniem przy każdym następnym wyjeździe wykorzystać doświadczenia i spostrzeżenia z poprzedniego.
    Oczywiscie. W kazdym kolejnym watku uwzglednie wszystkie nasze obserwacje

  2. #12

    Domyślnie

    Dobry! Po kilkugodzinnej męczarni z postawieniem pseudointernetu w neogównie z telekompromitacji polskiej SA, w końcu udało mi sie zameldować. Również dziękuje wszystkim za świetnie spędzony czas i zgadzam się ze stwierdzeniem, że miasto było tylko dodatkiem do ludzi.

    Nie wiem kto robił to zdjęcie i jakim lichym kompaktem czy cholera wie czym , ale też udało mi się załapać.

    Pozdrawiam.

    EDIT: a gdzie się podziała reszta wątków plenerowych?
    Ostatnio edytowane przez Boghol ; 22-02-2010 o 22:50

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta

    Indywidualisci sie nie zalapali Bedzie jeszcze z Toba pare zdjec.

    Oczywiscie. W kazdym kolejnym watku uwzglednie wszystkie nasze obserwacje
    Każdy jest indywidualistą

    A co do sugestii to moja wynika poniekąd z tego 'indywidualizmu'. Otóż uważam, że należałoby się zastanowić przed kolejnymi wyjazdami (zróbcie Paryż tak żebym mógł być w Polsce 2 maja to z rozkoszą znów pojadę), czy chcemy łączyć tradycyjne że tak powiem zwiedzanie, poznawanie historii i dziedzictwa kulturowego pod przewodnictwem przewodnika, czy wyjazd - jak by nie patrzeć fotograficzny - organizujemy w taki sposób, żeby maksymalnie zapchać nasze karty (lub klisze) maksymalnie ciekawymi tematami fotograficznymi. Bo moim zdaniem te dwie rzeczy nie muszą iść ze sobą w parze. Obiekt arcyważny z turystycznego punktu widzenia może średnio wypadać na zdjęciach i w drugą stronę - obiekt kompletnie pomijany przez przewodnika i oficjalne trasy wycieczkowe może być unikalnym obiektem fotograficznym jednym w swoim rodzaju w tym jednym mieście do którego się udajemy.
    Żeby było jasne - ja nie wartościuję broń Boże żadnej z tych opcji, bo zapewne obie mają swoich zwolenników. Chciałbym po prostu otworzyć dyskusję i pogadać o tym, czy przypadkiem nie organizować tych wyjazdów nie w oparciu o powszechną ofertę biur podróży, ale wynajmować je raczej w celu odwiedzenia listy dedykowanych że tak powiem miejsc, niekoniecznie według standardowej trasy turystycznej.

    Co myślicie?

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Każdy jest indywidualistą

    A co do sugestii to moja wynika poniekąd z tego 'indywidualizmu'. Otóż uważam, że należałoby się zastanowić przed kolejnymi wyjazdami (zróbcie Paryż tak żebym mógł być w Polsce 2 maja to z rozkoszą znów pojadę), czy chcemy łączyć tradycyjne że tak powiem zwiedzanie, poznawanie historii i dziedzictwa kulturowego pod przewodnictwem przewodnika, czy wyjazd - jak by nie patrzeć fotograficzny - organizujemy w taki sposób, żeby maksymalnie zapchać nasze karty (lub klisze) maksymalnie ciekawymi tematami fotograficznymi. Bo moim zdaniem te dwie rzeczy nie muszą iść ze sobą w parze. Obiekt arcyważny z turystycznego punktu widzenia może średnio wypadać na zdjęciach i w drugą stronę - obiekt kompletnie pomijany przez przewodnika i oficjalne trasy wycieczkowe może być unikalnym obiektem fotograficznym jednym w swoim rodzaju w tym jednym mieście do którego się udajemy.
    Żeby było jasne - ja nie wartościuję broń Boże żadnej z tych opcji, bo zapewne obie mają swoich zwolenników. Chciałbym po prostu otworzyć dyskusję i pogadać o tym, czy przypadkiem nie organizować tych wyjazdów nie w oparciu o powszechną ofertę biur podróży, ale wynajmować je raczej w celu odwiedzenia listy dedykowanych że tak powiem miejsc, niekoniecznie według standardowej trasy turystycznej.

    Co myślicie?
    Powiem krotko: zgadzam się.

    A teraz ide spać bo padam... rozpiszę się trochę jutro. Dobranoc

  5. #15

    Domyślnie

    Razem z Anią dotarliśmy szczęśliwie do domu ok. 19.
    Cieszymy się, że wspólnie z wami wszystkimi mogliśmy wziąć udział w tym plenerze i mamy nadzieję, że nie był to nasz ostatni wspólny wyjazd.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #16
    st
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez el.toroo Zobacz posta
    Wielkie podziękowania za imprezę, oraz możliwość poznania tylu wspaniałych ludzi.
    Jako największy amator i nowy użytkownik D700 (pierwszy plener, pierwsza puszka bez auto) dziś takie oklepane miejsce w BW.


    Jeszcze raz dzięki.
    Ale tak ogólnie to nie wiem czy piszę w dobrym miejscu.
    Pozdrawiam.
    No skoro cenisz konstruktywne opinie to ten pierwszy plan do luftu.. Wytnij go najlepiej...

    Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    każdy wiele wyniosł z tej wyprawy i będzie wiedział co potrzebne a co nie do nastepnych wyjazdow. GIO ma poniekąd racje. Niektórzy mogą powiedzieć, że przewodnik może się przydać, bo w "obcym" miejscu nam pokaże miejsca ważne i te mniej albo powie na co zwracać uwage itp. Ale mozna przed wyprawą wymienić się linkami, wiadomościami, informacjami ważnymi, a podejrzewam że Admin zlinkuje tu potrzebne rzeczy, tak jak wspominalismy. Ale i tak większa część jeszcze się tu nie pojawiła (zameldowała ) po powrocie.
    Czy ta fotoekspedycja bedzie jakoś podzielona? tak pytam, bo jak tu zaczniemy wrzucać hurtowo zdjęcia a zarazem dyskutować o tym jak było i jakby mogło być na następnych wyprawach, to może się zrobić mały galimatias.
    Pozdrowionka

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marthi Zobacz posta
    Czy ta fotoekspedycja bedzie jakoś podzielona? tak pytam, bo jak tu zaczniemy wrzucać hurtowo zdjęcia a zarazem dyskutować o tym jak było i jakby mogło być na następnych wyprawach, to może się zrobić mały galimatias.
    Pozdrowionka
    Załóż nowy wątek w działe Praga 2010 i wrzucaj zdjęcia . Jak dobrze pójdzie to możesz być pierwsza.

  9. #19

    Domyślnie

    Było świetnie Dzięki za wyprawę i czekamy z małżonką na jeszcze
    FX był i się zmył...

  10. #20

    Domyślnie

    Kto nie był niech żałuje. Dzięki wszystkim za super atmosferę na plenerze, zdecydowanie jak tylko dam radę na kolejne też chętnie się wybiorę .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •