Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Sigma SD15

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Sigma SD15

    Na targach PMA 2010 zaprezentowano nowe body SD15.
    Notka Optyczne.pl
    Notka Fotopolis.pl
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia rozdzielczości 4,7mpix.. 3kl/s, iso 3200 i aż 500zdjęć na 1 ładowaniu. Z reklamowego punktu widzenia o 5-6lat za późno ;D
    Bo niby co ten aparat jest w stanie zaoferować ? I ze niby razem do kupy to jest matryca 14mln? No bez żartów..
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  3. #3

    Domyślnie

    A dlaczego ludzie dalej kupuja S5Pro?
    Tutaj główny atut to również matryca, Foveon
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  4. #4

    Domyślnie

    Tak ale S5Pro to właściwie nikon tylko z inną matrycą.. Ta sama ergonomia, bagnet, solidność, kompatybilne akcesoria, szkła. Poza tym masz i tak więcej milionuf ale co by nie mówił plik wynikowy jest w sporo większej rozdzielczości.
    D300s || 17-55 f/2.8 || 85mm f/1.4D || 50mm f/1.4G || 35mm f/1.8G || Manfrotto 190XPROB+496RC2

  5. #5

    Domyślnie

    Ja szczerze też bym nie kupił, są jednak osoby które zakupią
    Zwłaszcza że teraz ciekawe nowe szkiełka Sigma wypuściła, na pewno ze swoich produktem będę współpracować wzorowo
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  6. #6

    Domyślnie

    zobaczymy, jak wyjdzie, może te 4,7mpix to jednak będzie spoko, zwłaszcza, jak patrzę na to, co daje DP-1

    No i małe RAWy w nowym aparacie z zarąbistą jakością obrazu.. brzmi jak spełnienie niektórych marzeń
    Ostatnio edytowane przez Mavierk ; 21-02-2010 o 17:18
    Naucz się czytać

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mavierk Zobacz posta
    zobaczymy, jak wyjdzie, może te 4,7mpix to jednak będzie spoko, zwłaszcza, jak patrzę na to, co daje DP-1
    Zgadzam się, jeśli wreszcie dopieścili tego foveona to może być bardzo fajna puszka.
    Pozdrawiam Tomasz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mavierk Zobacz posta
    No i małe RAWy
    raw nie taki maly to jednak okolo 14Mpx
    _______

  9. #9
    yendash
    Gość

    Domyślnie

    Ta sigma to aparat widmo, pierwszy raz został zapowiedziany na targach jesiennych w ... 2008 roku. I do tej pory krążą o nim legendy. Jak miałem sd14 to liczyłem że korpus wyjdzie szybciej i jednak będzie miał jakieś normalne oblicze aparatu ale sigma, mówiąc kolokwialnie, dała ciała. Dzisiaj już chyba nie mają żadnych zalet a jakość obrazu przemilczę. Więcej w tym było marketingowego bełkotu niż prawdy.
    pozdrawiam
    Sławek

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •