Close

Strona 160 z 165 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 591 do 1 600 z 1649
  1. #1591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Nie ma komunikacji z body. Czasami wystarczy je podgiąć. Warto też sprawdzić z inną puszką.
    Ale jak padł wewnętrzny flex, to już nie do naprawy (opłacalnej). Jest zintegrowany z soczewką i elektroniką.
    Mówisz o flexie OS, flex styków to inna część. Spokojnie do ogarnięcia. Autor zapytania już poniżej napisał że sobie poradził

    Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

  2. #1592

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    A nie zgubiłeś którejś śrubki z bagnetu? Ja tak miałem z 50 Art i miałem o jedną śrubkę za mało
    Nie, nie, wszystkie śrubki na miejscu, wystarczyło dokręcić
    D7100 + N85/1.8G + N35/1.8G + S17-50 EX HSM +S10-20 EX 4-5,6 + Tamron 150-600 G1 + SB 700 + Samyang 8mm + Samyang 10mm 2.8

  3. #1593

    Domyślnie

    Witam. Jaki niedrogi filtr uv jako zabezpieczenie tego obiektywu polecacie

  4. #1594

    Domyślnie

    A w jaki sposób się testuje sigmę w sklepie?

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Auriell Zobacz posta
    Stałek bym nie ruszał, jeśli już je posiadasz. Są super. Natomiast czy zamieniać kita na Sigmę? Jeśli chodzi o jakość obrazu i jasność, to z pewnością warto. Jest nawet ostrzejsza od N 17-55 2.8. Najlepiej udać się do Sigma Pro Centrum i potestować różne sztuki tego szkła i wybrać najlepsze.
    Jak się testuje obiektyw w sklepie?
    Ostatnio edytowane przez krzys74 ; 04-06-2019 o 17:27 Powód: Błąd

  5. #1595

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzys74 Zobacz posta
    A w jaki sposób się testuje sigmę w sklepie?
    W sklepie to się kupuje, a nie testuje. W Biedronce na warzywniaku można przebierać.
    A tak na poważnie to co to za porady w stylu "idź do sklepu i testuj". Naprawdę to niewielu ma szczęście mieszkać w miastach, gdzie w sklepach jest wybór obiektywów. Moim zdaniem trzeba kupić obiektyw w poważnym sklepie online i spokojnie sprawdzić w domu. Jak coś będzie nie tak można zwrócić. Nie wyobrażam sobie testowania w sklepie. Jak ja jako następny klient mam się czuć jak sprzedawca wyciąga, po Twoim sprawdzeniu, obiektywy z rozdziewiczonych kartonów. Chyba, że chodzi o sprawdzenie, czy w ogóle działa.
    Nikon Z50

  6. #1596

    Domyślnie

    Ja kupowałem swoją w cyfra eu w Białymstoku - sprzedawca pozwolił mi się pobawić 15 minut tym obiektywem - rozstawiłem prowizorycznie 2 bateryjki AA i sprawdziłem z moim body czy trafia.
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  7. #1597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarcinSt Zobacz posta
    .... tym obiektywem - rozstawiłem prowizorycznie 2 bateryjki AA i sprawdziłem z moim body czy trafia.
    Oczywiście, że taki prosty test jest wskazany. Jak nie gra oddaję sprzedawcy i mówię "sorry". Piłeczka jest po stronie sprzedawcy. Jak ma następny to zapewne udostępni. Moim zamiarem było uzmyslowienie, że na wielkie testy nie ma się co nastawiać, a sklep foto to nie warzywniak

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Nikon Z50

  8. #1598

    Domyślnie

    Ponieważ N 35 F/1.8 jest dla mnie fajnym obiektywem za tanie pieniądze ale ma ograniczenia:
    - ostrość akceptowalna od F2.8
    - ogniskowa w wycieczkach po górach i nie tylko ogranicza - brak szerszego kąta

    Postanowiłem po długiej lekturze tego wątku z ciekawości i dla przyjemności zakupić Sigmę 17-50.
    Przyszła dziś kupiona w EuroRTVAGD podpoiłem pod puszkę (D-7200) dopiero w domu, parę zdjęć kwiatków, pędzelków malarskich i nie stwierdzam wad AF opisywanych na wielu stronach tego wątku ostrzy w punkt na podstawowych ogniskowych 17,35.50 przy 2.8 i 4.0. Jestem zadowolony
    Sprawdzę w wolnym czasie jeszcze na dwóch puszkach D90 i D5100.

    Za tydzień wakacje w Tatrach więc będzie czas na sprawdzenie w terenie

  9. #1599

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez horn3t Zobacz posta
    Postanowiłem po długiej lekturze tego wątku z ciekawości i dla przyjemności zakupić Sigmę 17-50.
    Przyszła dziś kupiona w EuroRTVAGD podpoiłem pod puszkę (D-7200) dopiero w domu, parę zdjęć kwiatków, pędzelków malarskich i nie stwierdzam wad AF opisywanych na
    Pytanko - którą masz wersję softu w D7200?

  10. #1600

    Domyślnie

    C 1.04
    L 2.017

    jedna fota z wakacji z tego słoika
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KBA_4303.JPG
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	318,5 KB
ID:	26986

Strona 160 z 165 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •