Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Nikon CoolScan Ls-40

    Witam . Dziś miałem ochotę dać slajdy do skanowania i sprzedawca mnie poinformował że ta usługa jest bardzo droga bo jedna klatka w ramce sie skanuje około 3 do 10 minut .Taki podał argument przemawiający za tym że będzie drogo. Postanowiłem dać tylko do wywołania . Wróciłem do domu i zaczołem buszowanie po sieci i znalazłem takiego nikona http://www.gumtree.ie/dublin/85/54123685.html , i teraz się drapie czy nie lepiej lepiej mocniej zacząć dusić węzą w kieszeni żony i kupić tego Nikon LS-5000 ED

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Nie lepiej lepiej.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja wolałbym dusić węża
    Pozdrawiam Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym kupował. Chciałem nowego, ale się spóźniłem, teraz to tylko tego topowego można dostać...
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  5. #5

    Domyślnie

    LS 40 zacna maszynka. Jak się zdecydujesz, walcz o gwarancję rozruchową kilkudniową

    Pozdrawiam
    Pat
    Fuji X100 i głód ulicy

  6. #6
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    skanowanie w labie może byc drogie i mało udane
    pierwsze zdjecie w labie, drugie u forumowego kolegi, ta sama klatka, inny efekt



  7. #7

    Domyślnie

    [QUOTE=rycerz;1797658]skanowanie w labie może byc drogie i mało udane
    pierwsze zdjecie w labie, drugie u forumowego kolegi, ta sama klatka, inny efekt

    a na czym w labie skanowali ?
    a na czym kolega skanuje ?

  8. #8
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brylek Zobacz posta
    a na czym w labie skanowali ?
    a na czym kolega skanuje ?
    nie wiem skanowałem kilka klatek w ubiegłym roku na próbę i dosć szybko zrezygnowałem...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    nie wiem skanowałem kilka klatek w ubiegłym roku na próbę i dosć szybko zrezygnowałem...
    i co już nie skanujesz?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •