Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lustrzanka Zobacz posta
    sorry, ale mnie się nie podoba; mam wrażenie, jakbym oglądała reportaż z wesela córki sołtysa; obróbka zdjęć nijaka (szumy ), no i kadry pozostawiają wiele do życzenia; zdjęcia nie mają klimatu; zbyt wiele osób przewija się za, obok, a nawet przed parą młodą; zastanawiam się czy to kościół czy centrum handlowe; podczas ceremonii przydałoby się zrobić zdjęcia tylko młodym (plus ksiądz,świadkowie czy dzieciaczki-druhny of coz); zaznaczyć tę intymną aurę wokół nowożeńców; dopiero po sakramantalnym "tak" warto "objąć" gości; zdjęcie przy wyjściu z koścoła - tutaj właśnie brakuje mi tłumu; no i coś tam z drzwi mi wystaje; coś jakby pazur
    lustrzanka, dziękuję za Twoją opinię. Nie rozumiem o co chodzi z tą córką sołtysa i z centrum handlowym - napiszesz? Ta przysięga była trochę nietypowa, bo Młodzi otoczyli się gośćmi (wszyscy zostali zaproszeni pod same prezbiterium, gdzie najpierw modlili się za Młodych, a potem byli b. blisko w czasie przysięgi). Więc ta "aura" nie była "intymna" w sensie odseparowania od gości I to też miało swój urok

    A po wyjściu z kościoła (kwiatki) właśnie tłumu nie było, bo prawie wszyscy przepuścili nowożeńców

    A "pazura" wcześniej nie zauważyłem

    Cytat Zamieszczone przez lustrzanka Zobacz posta
    P.S. ksiądz nie wydaje się być zadowolony z faktu przygarnięcia do wspólnoty kolejnej pary owieczek
    Zapewniam Cię, że był Zna się z Młodymi od ładnych kilku lat i bardzo się cieszył na te dzień. Może akurat na tym zdjęciu wyszło niefortunnie. TU może widać lepiej.

    No i uff - nikt nie napisał, że zdjęcia jak z kompakta

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hobbits Zobacz posta
    lustrzanka, dziękuję za Twoją opinię. Nie rozumiem o co chodzi z tą córką sołtysa i z centrum handlowym - napiszesz?
    chodzi o to, że miałam wrażenie jakbym oglądała zdjęcia w lokalnej gazecie (o szumy głównie chodzi i o niepotrzebnych ludzi w kadrze)

    [/QUOTE]Ta przysięga była trochę nietypowa, bo Młodzi otoczyli się gośćmi (wszyscy zostali zaproszeni pod same prezbiterium, gdzie najpierw modlili się za Młodych, a potem byli b. blisko w czasie przysięgi). Więc ta "aura" nie była "intymna" w sensie odseparowania od gości I to też miało swój urok [/QUOTE]

    zatem dlaczego nie ma żadnego zdjęcia z tej właśnie przysięgi? można było trochę poskakać naokoło zebranych i np zrobić klilka fotek do złożenia w jedną całość (niestety nie wiem jak to się nazywa fachowo; jestem laikiem w tej dziedzinie); albo nieco z góry ludzi ująć;
    no i brakuje mi zbliżeń twarzy nowożeńców; takie złapanie błysku w oczach
    Ostatnio edytowane przez lustrzanka ; 23-02-2010 o 13:00
    "Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim uśmiechem." H. Jackson Brown

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lustrzanka Zobacz posta
    zatem dlaczego nie ma żadnego zdjęcia z tej właśnie przysięgi? można było trochę poskakać naokoło zebranych i np zrobić klilka fotek do złożenia w jedną całość (niestety nie wiem jak to się nazywa fachowo; jestem laikiem w tej dziedzinie); albo nieco z góry ludzi ująć;
    Chyba po prostu te, które zrobiłem nie były na tyle udane, żeby je pokazywać.

    Cytat Zamieszczone przez lustrzanka Zobacz posta
    no i brakuje mi zbliżeń twarzy nowożeńców; takie złapanie błysku w oczach
    O tym wiem, ale dzięki za potwierdzenie.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Lębork, pomorskie
    Posty
    41

    Domyślnie

    Oprócz szumów pierwsze wrażenie bardzo dobre. Zdjęcia ślubne muszą zawierać:
    - fotki dokumentalne (z dużą GO aby widać było gości)
    - fotki ciekawe, artystyczne (przeplatane w albumie dają efekt mieszanki profesjonalizmu i dokumentowania).
    Twoje zawierają oba elementy.

  5. #25

    Domyślnie

    Mi najbardziej podeszła 11. Tam się dzieje bardzo dużo.
    podpis niezgodny z regulaminem

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez abend Zobacz posta
    Oprócz szumów pierwsze wrażenie bardzo dobre. Zdjęcia ślubne muszą zawierać:
    - fotki dokumentalne (z dużą GO aby widać było gości)
    - fotki ciekawe, artystyczne (przeplatane w albumie dają efekt mieszanki profesjonalizmu i dokumentowania).
    Twoje zawierają oba elementy.
    Cytat Zamieszczone przez remnaj Zobacz posta
    Mi najbardziej podeszła 11. Tam się dzieje bardzo dużo.
    abend, remnaj, dzięki za Wasze opinie. Widzę, że 11 ma tyle zwolenników co przeciwników, czyli jednak wzbudza jakieś zainteresowanie - to chyba w sumie też dobrze

  7. #27

    Domyślnie

    Moi faworyci to 7 dobra kadrowo i kolorystycznie,9 emocje.Reszta kadrów na przyzwiotym poziomie jak na pierwszy raz.Popracowałbym nad obróbką i balansem bieli.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •