Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Arrow Asia nastrojowo...




    Jak drogie koleżanki i koledzy uważają - może być ?


  2. #2

    Domyślnie

    Może być , i zdjęcie i modelka

  3. #3

    Domyślnie

    Może być
    A zupełnie poważnie to podoba mi się, natomiast to tego tytułu, kadru, pozy i spojrzenia modelki to aż się prosi, żeby w tle na stole znajdowała się kolacja ze świecami i winem albo już pokolacyjnie zamiast stołu - łóżko

  4. #4

    Domyślnie

    kilkadziesiąt odwiedzin i tylko dwa komentarze ?
    Jest tak dobrze że nie ma co napisać czy wręcz przeciwnie ?

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Warszawa/Puławy
    Posty
    181

    Domyślnie

    jasne że może być a ten napis, to po prostu cudo, pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę to właśnie był napis - tak w woli ścisłości jeszcze większy by się przydał. O zdjęciu nic nie napiszę bo ja zobaczyłem tylko twój podpis.
    2 Nikony i kilka szkieł.

  6. #6

    Domyślnie

    Na pewno może być. Kadr dobry, kwadrat pasuje, ramek nie lubię ale tu są OK. Na lampie jest jakaś plama.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DonAlberto Zobacz posta
    jasne że może być a ten napis, to po prostu cudo, pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę to właśnie był napis - tak w woli ścisłości jeszcze większy by się przydał. O zdjęciu nic nie napiszę bo ja zobaczyłem tylko twój podpis.
    jakby Ci się chciało wejść na moja stronkę to byś wiedział że ta fota jakaś wyjątkowa jest pod tym względem

  8. #8

    Domyślnie

    Ładny napis. Gdyby nie on, byłoby ładne zdjęcie. Jest jakość, jest ładne światło i dobry kadr. I napis.
    N

  9. #9

    Domyślnie

    ladne zdjecie, jest nastroj

    a co do napisu - jak kradna zdjecia i jest lament to sa glosy "twoja wina bo nie zabezpieczyles, po co w necie umieszczales" wiec nie rozumiem tego czepialstwa

  10. #10

    Domyślnie

    A ja trochę rozumiem, napis jest bardzo ozdobny, aż za bardzo, w końcu to fotka a nie folder i napis nie powinien tak bardzo przyciągać wzroku. Jak chcesz zabezpieczyć, to może jakiś delikatny napis jako znak wodny? Przezroczysty, mniej przyciągający wzrok?
    Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •