Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie gumy przyklejam gumy :)

    Trochę żartem, trochę serio a nawet bardzo serio stawiam taki temat.
    Chodźcie koleżanki i koledzy zrobimy gumową spółdzielnie zakupimy gdzieś dużym hurtem komplety ogumienia i ja własnymi zdolnymi doświadczonymi manualnie łapakami podejmuje się takie gumy wymieniać za piwo dosłownie zużyte przy ich mocowaniu aby ręce nie drżały, albo nawet bez piwa. Kupmy z 1000 kompletów i będę się tym zajmował społecznie bo mnie temat gum doprowadza do.....kurwi
    Przecież te gumy da się kupić, a jak nie kupić to zmówić u jakiegoś producenta w ilościach tysiącowych to każda chińska fabryka "opon" nam to wyprodukuje z pocałowaniem w rękę.
    Przecież to niemożliwe, aby tych okładzin nie dało się gdzieś kupić poza podstępnymi postępowymi
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-06-2012 o 16:25 Powód: pis. ("nie możliwe")
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    Takie gumy sa chyba na Ebayu. Od siebie poprosze o porzadna (video)relację z takiego hurtowego przyklejania i wrzucenie tego na PolishNikonService.com
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-02-2010 o 10:16 Powód: pis. ("reklacje")

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    No cóż, od kilku dni bezskutecznie próbuję ustalić w serwisie jaki jest koszt wymiany gum na D200, więc Twój pomysł nie jest najgorszy.
    Do D200 gumy są na ebayu, i coraz poważniej zaczynam myśleć o ich zakupie. Myślę że z moja modelarską przeszłością poradziłbym sobie z samodzielna wymianą... choć skomplikowaność tej największej mnie lekko przeraża.

    Przy okazji, wymyśliłem nowe hasło reklamowe dla polskiego serwisu nikona: "Napraw se sam".
    Ostatnio edytowane przez enthropia ; 18-02-2010 o 19:43

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez enthropia Zobacz posta
    ...
    Do D200 gumy są na ebayu, i coraz poważniej zaczynam myśleć o ich zakupie. Myślę że z moja modelarską przeszłością poradziłbym sobie z samodzielna wymianą... choć skomplikowaność tej największej mnie lekko przeraża.....
    Są w internecie instrukcje serwisowe Nikona do większości obiektywów i aparatów a dokładnie w tym http://www.nodevice.com/manual/nikon.html miejscu więc dasz rade, poszukaj sobie listy części i "serwisówki" a wszytko stanie się jasne . Co do części to tylko ebay i w dodatku amerykański bo w europie Nikon dość skutecznie blokuje sprzedaż części.

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar kes25
    Dołączył
    02 2008
    Miasto
    Wyszków/Warszawa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lleeoo Zobacz posta
    Są w internecie instrukcje serwisowe Nikona do większości obiektywów i aparatów a dokładnie w tym http://www.nodevice.com/manual/nikon.html miejscu
    Świetna strona
    D700, D200, Fuji S3 Pro, F80 i 5 słoików
    http://photokes.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Mi 2 lata temu ktoś kupował jedną gumę do D80 w serwisie, w Warszawie. Kosztowała dosłownie kilka pln (8 bodajże). Ale jak widać nikon zmienił politykę i woli kasować duuuużo więcej i wymieniać tylko w serwisie. Barany...
    W D700 mimo, że intensywniej uzywam niż D80 to nic się nie odkleja Tfuu...tfu...
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 19-02-2010 o 12:46

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    W D700 mimo, że intensywniej uzywam niż D80 to nic się nie odkleja Tfuu...tfu...
    jeszcze...
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    jeszcze...
    Dlaczego źle mi życzysz?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Dlaczego źle mi życzysz?
    nie mam takiego zamiaru, ale...
    zaczyna się powoli, najczęściej pod kciukiem
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Księżyc
    Posty
    578

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lleeoo Zobacz posta
    Są w internecie instrukcje serwisowe Nikona do większości obiektywów i aparatów a dokładnie w tym http://www.nodevice.com/manual/nikon.html miejscu więc dasz rade, poszukaj sobie listy części i "serwisówki" a wszytko stanie się jasne . Co do części to tylko ebay i w dodatku amerykański bo w europie Nikon dość skutecznie blokuje sprzedaż części.
    Dzięki za linka, ale za 8 Euro (taki jest koszt dostępu do serwisu na 24 godziny) to ja mam pół jednej gumy, wiec raczej się tam nie zarejestruje.

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Mi 2 lata temu ktoś kupował jedną gumę do D80 w serwisie, w Warszawie. Kosztowała dosłownie kilka pln (8 bodajże). Ale jak widać nikon zmienił politykę i woli kasować duuuużo więcej i wymieniać tylko w serwisie. Barany...
    W D700 mimo, że intensywniej uzywam niż D80 to nic się nie odkleja Tfuu...tfu...
    No cóż, te 8 zł to było najwidoczniej dawno temu. Teraz, z tego co można się dowiedzieć na polishnikonserwice.com, ceny gum wahają się w zależności od tego, kto odbierze telefon.

    Gumy Ci się nie odklejają, jak słusznie zauważył qooba 'na razie'. Ja bym się na Twoim miejscu już do tego przygotowywał... to jest nieuniknione. Najpierw przy kółku, potem spod kciuka, potem na dole korpusu... eh...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •