Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    Dziękuje wszystkim za opinie.

    Zbyszku, nie wiem czy na obronę mogę napisać, że przy tele (generalnie czymś dłuższym) ciężka nie obciąć z którejś strony "modela".
    Chociaż, jak widzisz pokazałem i tak w całości bliższego "modela/kę"

    I tak cieszę się, że Wam podoba.
    Pozdrawiam
    No tak ogniskowa 50, to ci do domu wchodziły, faktycznie nie dało się nic zrobić, nie popatrzyłem na exif, to i tak świetnie z tego wybrnąłeś.
    Mnie kiedyś bażant tak do namiotu podchodził a u mnie ostrzy od 2,5m, więc nie wiedziałem jak go od tego namiotu odsunąć.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  2. #12

    Domyślnie

    Dobrze, że ja byłem za płotem, bo tam pył PAN knur i tak szczerze, to czułem lekki dyskomfort

    Ps:
    To nie kiedy mam grilla przygotowywać ????
    Dania same przychodzą

    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  3. #13

    Domyślnie

    No to z pustymi rękami nie mam, co wpadać a droga daleka… przyjadę na Krakowskim dziku.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    Dziękuje wszystkim za opinie.

    Zbyszku, nie wiem czy na obronę mogę napisać, że przy tele (generalnie czymś dłuższym) ciężka nie obciąć z którejś strony "modela".

    ej Krzysiu nie przesadzaj tutaj wszyscy z tele robią Zbysior ma rację w trakcie robienia zdjęć trzeba myśleć o kadrze i lepiej jest robić fotografie z zapasem gdyż przy tej jakości fot zawsze można je potem skropować, chyba że się ma dużą wprawę wówczas można pokusić się o kadrowanie na gotowo
    tak czy siak fajną przygodę miałeś

  5. #15

    Domyślnie

    Podobną do Twojej, tylko ja miałem dziki na wyciągnięcie reki.
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  6. #16

    Domyślnie

    fajnych sąsiadów masz, a ja do lasu muszę jeździć i szukać podobnych modeli
    Co do fotek to zrobiłbym więcej miejsca wokół "modeli" i efekt byłby lepszy- tak sądzę
    Jak znów do Ciebie przyjdzie ta rodzinka to pozdrów ją ode mnie
    [I]puszka i szkiełko + radość z fotografowania, chęci wielkie ale czasu zbyt mało...[/I]
    Pozdrawiam, Waldas

  7. #17

    Domyślnie

    Miłe odwiedziny. Zazdroszczę "sąsiadów".
    N & N

  8. #18

    Domyślnie

    Heh, mocne najscie! Dobrze, ze przyjazne

  9. #19

    Domyślnie

    Często tak zaglądają do Ciebie?
    Nikon D7000

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    51

    Domyślnie

    Fajne masz modele, same przychodzą, pewnie za dużo nie wybrzydzają.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •