Szukaj
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
Dobrze, że ja byłem za płotem, bo tam pył PAN knur i tak szczerze, to czułem lekki dyskomfort
Ps:
To nie kiedy mam grilla przygotowywać ????
Dania same przychodzą
![]()
![]()
![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
No to z pustymi rękami nie mam, co wpadać a droga daleka… przyjadę na Krakowskim dziku.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
ej Krzysiu nie przesadzaj tutaj wszyscy z tele robiąZbysior ma rację w trakcie robienia zdjęć trzeba myśleć o kadrze i lepiej jest robić fotografie z zapasem gdyż przy tej jakości fot zawsze można je potem skropować, chyba że się ma dużą wprawę wówczas można pokusić się o kadrowanie na gotowo
tak czy siak fajną przygodę miałeś![]()
Podobną do Twojej, tylko ja miałem dziki na wyciągnięcie reki.
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
fajnych sąsiadów masz, a ja do lasu muszę jeździć i szukać podobnych modeli
Co do fotek to zrobiłbym więcej miejsca wokół "modeli" i efekt byłby lepszy- tak sądzę
Jak znów do Ciebie przyjdzie ta rodzinka to pozdrów ją ode mnie![]()
[I]puszka i szkiełko + radość z fotografowania, chęci wielkie ale czasu zbyt mało...[/I]
Pozdrawiam, Waldas
Miłe odwiedziny. Zazdroszczę "sąsiadów".
N & N
Często tak zaglądają do Ciebie?
Nikon D7000
Fajne masz modele, same przychodzą, pewnie za dużo nie wybrzydzają.
Skontaktuj się z nami