Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Dorotka

  1. #1

    Domyślnie Dorotka

    1.
    2.

    Co o nich sadzicie ?) Pozatym chcialam zapytac czy widzicie poprawe w moich pracach czy dalej stoje w miejscu... :P

  2. #2

    Domyślnie

    Mi podoba się 2, chociaż mogło by być ostre.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #3

    Domyślnie

    oryginalne zdjecie jest ostre tylko zapomnialam wyostrzyc po zmniejszeniu (((

  4. #4

    Domyślnie

    Ale 2 lepsza, przynajmniej mi się bardziej podoba
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  5. #5

    Domyślnie

    faktycznie 2 lepsza.

  6. #6
    woda
    Gość

    Domyślnie

    Podoba sie.. ale w USA moglbys przez to miec klopoty

  7. #7

    Domyślnie

    Jestem dziewczyna,to kuzynka i moja najlepsza modelka:PP

  8. #8

    Domyślnie

    Yyyy... z takimi zdjęciami tej modelki to ja bym poczekała jeszcze kilka lat... mnie ostatnio posądzono o zbyt "poważne" i "kobiece" zdjęcia jakie zrobiłam trzynastolatce, ale moje nie umywają się nawet do tych kadrów. Z taką modelką można robić piękne zdjęcia w klimacie dziecięcym... takie moje osobiste odczucie. Z pewnością znalazłabyś wśród swoich znajomych kilka dziewczyn, którym mogłabyś zrobić tego typu zdjęcia, a nie angażować w to dziecko i wrzucać to jeszcze w dodatku do internetu gdzie pełno psycholi przesiaduje :-/

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Rzecz dobrego gustu... niektórym go brakuje.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •