Szukaj
Mi podoba się 2, chociaż mogło by być ostre.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
oryginalne zdjecie jest ostre tylko zapomnialam wyostrzyc po zmniejszeniu(((
Ale 2 lepsza, przynajmniej mi się bardziej podoba![]()
podpis niezgodny z regulaminem forum
Podoba sie.. ale w USA moglbys przez to miec klopoty![]()
Jestem dziewczyna,to kuzynka i moja najlepsza modelka:PP
Yyyy... z takimi zdjęciami tej modelki to ja bym poczekała jeszcze kilka lat... mnie ostatnio posądzono o zbyt "poważne" i "kobiece" zdjęcia jakie zrobiłam trzynastolatce, ale moje nie umywają się nawet do tych kadrów. Z taką modelką można robić piękne zdjęcia w klimacie dziecięcym... takie moje osobiste odczucie. Z pewnością znalazłabyś wśród swoich znajomych kilka dziewczyn, którym mogłabyś zrobić tego typu zdjęcia, a nie angażować w to dziecko i wrzucać to jeszcze w dodatku do internetu gdzie pełno psycholi przesiaduje :-/
obraź sie jeszcze
Rzecz dobrego gustu... niektórym go brakuje.
Skontaktuj się z nami