Szukaj
Bardzo ładnie,delikatnie zrobione.
Pozdrawiam
Andrzej.
rudzik jest naprawdę śliczny![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Rudzik Extra, sikora też daje radę. Ładne fotki.
Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600
zdecydowanie za poprzednikiem
Piękna, delikatna obróbka. Rudzik jest prześliczny.
LED ZEPPELIN
Oba super, bardzo lubię takie pastelowe, delikatne kolorki.
Pozdrawiam
Adamson
Skontaktuj się z nami