Ja potrafię zmontować a napisać programu do kontrolera nie, dlatego robię na układzie nie wymagającym programowania
A propos wymyślania zawsze zastanawiałem się dlaczego nie mamy tanich chińskich podróbek lustrzanek cyfrowych... w znaczeniu że nieznanych marek. Ale Chińczycy u siebie chyba je mają, sądząc po poszukiwaniach na alibaba.com...
Ale tam kwidnie dalej pierwotny rynek D80 czy D200... albo można spotkać nikona coolpix D3x... i to z zoomem optycznym 7x i gniazdem kart MS...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami