Chciałbym do D90tki dorzucić sobie interwałometr, tak na różne okazje. W zasadzie mam zamiar go zrobić, chyba że są jakieś naprawdę tanie modele ale takich nie spotkałem do tej pory... Jeśli nie zakup to mam mały dylemat. Chciałem to urządzonko maksymalnie uprościć i zastanawiam się czy warto by było zamiast kablowego sprzęgnąć go z pilotem na podczerwień. Które rozwiązanie będzie lepsze? Jeśli pilot, to jak jest z poborem mocy przez aparat w trybie oczekiwania? Jeśli kabelek, jak zdobyć jakiś schemat wężyka spustowego albo chociaż jego złącza w celu przeróbki?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami